موج
کدخبر : ۳۶۵۶۵۸ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-365658

سی و پنجمین دوره معرفی برگزیدگان برتر بخش کشاورزی؛

در سی و پنجمین دوره معرفی برگزیدگان برتر بخش کشاورزی دو نفر از اعضای سازمان نظام مهندسی کشاورزی استان یزد نیز تجلیل شدند.

به گزارش خبرگزاری موج یزد، سی و پنجمین دوره مراسم معرفی و تجلیل از برگزیدگان بخش کشاورزی به صورت ویدیو کنفرانس با حضور ریاست جمهوری اسلامی برگزار گردید و استان یزد در سی و پنجمین دوره معرفی برگزیدگان بخش کشاورزی دارای ۴ نمونه ملی بود.

به نقل از روابط عمومی سازمان نظام مهندسی کشاورزی و منابع طبیعی استان یزد، در سی و پنجمین دوره معرفی برگزیدگان برتر بخش کشاورزی در ایام الله مبارک دهه فجر انقلاب اسلامی، از دو نفر از اعضای سازمان نظام مهندسی کشاورزی استان یزد نیز تجلیل شد.

در این مراسم از کاظم مسروری فر بعنوان مسئول فنی نمونه ملی، حائز رتبه برتر کشوری و امین رحیمی مدیرعامل مرکز خدمات کشاورزی غیردولتی در ارایه خدمات کشاورزی و بخش ترویج به عنوان شرکت نمونه با اهداء لوح سپاس، تقدیر بعمل آمد.

گفتنی است: حسن روحانی رئیس جمهور در سی و پنجمین دوره معرفی و تجلیل از برگزیدگان ملی بخش کشاورزی، گفت: کشاورزان با کار و تلاش شبانه روزی خود خودکفایی، استقلال کشور و امنیت غذایی مردم را تامین می کنند و ما همه قدردان زحمات آنان هستیم.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها