موج
کدخبر : ۳۶۵۵۶۷ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-365567

همزمان با سراسر کشور؛

مراسم راهپیمایی متفاوت ترین 22 بهمن قرن همزمان با سراسر کشور در اصفهان آغاز شد .

به گزارش خبرنگار خبرگزاری موج اصفهان، در مراسم راهپیمایی ۲۲ بهمن امسال در اصفهان موتورسوار‌ها به صورت انفرادی یا گروهی از مبادی هفت گانه به سمت میدان امام حسین در حال حرکت هستند.

مقامات، نهادها، مسئولان کشوری، احزاب و تشکل‌های سیاسی در روزهای گذشته در سخنان و بیانیه‌هایی از مردم برای حضور گسترده در راهپیمایی خودرویی ۲۲ بهمن دعوت کردند.

همچنین رژه خودرویی خانوادگی هم از میدان لاله به سمت بزرگراه‌های شهید آقابابایی و شهید صیاد شیرازی، پل‌های غدیر و دفاع مقدس آغاز شده است.

مسیرهای منتخب برای برگزاری مراسم بزرگداشت یوم‌الله ۲۲ بهمن و گرامیداشت پیروزی انقلاب اسلامی در اصفهان به شرح زیر است:

مسیرهای هفتگانه شروع رژه موتوری از:

_ حرم حضرت زینب" زینبیه"

_ میدان شهید علیخانی

_ امامزاده ابوالعباس خوراسگان

_ پل شهرستان

_ مسجد المهدی مرداویج

_ مسجد جامع گورتان

_ میدان ۹ دی بلوار کشاورز

_ از سمت میدان امام حسین (ع) به سمت خیابان سپاه، میدان امام (ره) خیابان حافظ، چهارراه شکر شکن، خیابان نشاط، چهارباغ خواجو، شمال خواجو و نهایتاً به سمت گلستان معطر شهدا است.

همچنین مسیر رژه خودرویی خانوادگی از میدان لاله به سمت بزرگراه شهید اردستانی، بزرگراه شهید آقا بابایی، بزرگراه شهید صیاد شیرازی، شهید همت و پل‌های دفاع مقدس است.

همزمان با سراسر کشور  امروز اصفهانی ها در راهپیمایی خانوادگی خودرویی و موتوری با حفظ رعایت فاصله گذاری اجتماعی و شیوه نامه‌های بهداشتی آمده اند تا میثاقی دوباره با ارزش‌ها و آرمان‌های انقلاب اسلامی ببندند.

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها