موج
کدخبر : ۳۶۵۴۸۱ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-365481

طی 24 ساعت گذشته رخ داد:

سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی اصفهان از شناسایی 321 ابتلای جدید به ویروس کرونا در اصفهان طی 24 ساعت گذشته خبر داد.

آرش نجیمی در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری موج اصفهان، گفت: در شبانه روزگذشته تعداد دو هزار و 315 نفرمشکوک به ویروس کرونا برای انجام تست به مراکز درمانی مراجعه کردند که تست 321 نفر آنها مثبت به ویروس کرونا بوده است.

وی افزود: از این تعداد بیمار جدید کرونایی شناسایی شده 94 نفر با علائم بالینی در مراکز درمانی تحت پوشش دانشگاه علوم پزشکی اصفهان در بیمارستان های تحت پوشش دانشگاه علوم پزشکی اصفهان بستری شدند.

مدیر روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی اصفهان بیان کرد: همچنین در این بازه زمانی تعداد 85 بیمار مبتلا به کرونا با بهبودی کامل از بیمارستان ها ترخیص شدند و لازم است تا دوران قرنطینه را در منزل سپری کنند.

آرش نجیمی در خصوص آمار مبتلایان کرونا در استان توضیح داد: در حال حاضر 445 مبتلا به کرونا در مراکز درمانی استان اصفهان به جز کاشان و آران و بیدگل بستری هستند که متاسفانه از این تعداد 71 بیمار بدحال و در بخش مراقبت‌های ویژه  و آی سیو ها تحت مراقبت و نگهداری هستند.

سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی اصفهان در ارتباط با آمار مرگ و میر کرونا گفت: متاسفانه طی شبانه روز گذشته تعداد 7 بیمار مشکوک به کرونا جان خود را از دست دادند که از این تعداد 2 نفر فوت شده مثبت کرونا بوده‌اند.

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها