موج
کدخبر : ۳۶۵۲۶۸ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-365268

معاون بهره‌وری اقتصادی سازمان اوقاف و امور خیریه:

معاون بهره‌وری اقتصادی سازمان اوقاف و امور خیریه از اجرای 117 پروژه مشارکتی در بقاع متبرکه کشور در سال جاری خبر داد.

به گزارش خبرگزاری موج اصفهان، مهدی پندار در حاشیه بهره‌برداری از نیروگاه خورشیدی و افتتاح بازارچه امامزاده علی بن محمدالباقر(ع) مشهد اردهال با بیان اینکه در دهه فجر امسال ۱۰۰ پروژه عمرانی در امامزادگان کشور در دستور کار است، تصریح کرد: برای تامین هزینه‌های بقاع متبرکه درآمدهای پایدار را در دستور کار داریم.

وی با بیان اینکه  ۶ پروژه عمرانی در دو شهرستان کاشان و آران و بیدگل به بهره‌برداری رسید، اظهار داشت: افتتاح ۳۰۰ کیلووات نیروگاه خورشیدی، طرح جامع امامزاده هلال، رواق بزرگ آیت الله عاملی، ایوان ورودی امامزاده و بازارچه از جمله این پروژه ها است.

پندار با بیان اینکه طرح های جامع جدید و همچنین بازنگری در این طرح های قدیمی را در دستور کار داریم، گفت: بیش از ۸۴۰۰ بقعه در سراسر کشور داریم که برای یک هزار امامزاده راه‌اندازی نیروگاه خورشیدی را داریم.

وی با بیان اینکه دوره بازگشت سرمایه پنل ها به ۵.۵ سال رسیده است، افزود: با بازنگری تعرفه ها این مدت به ۳.۵ سال کاهش می‌یابد.

این مقام مسئول با بیان اینکه فعالیت های متناسب با ظرفیت امامزادگان باید در دستور کار باشد، گفت: اجرای نیات همچنان مورد توجه است که با انجام آن نیازهای جامعه برطرف خواهد شد.

معاون بهره‌وری اقتصادی سازمان اوقاف و امور خیریه با بیان اینکه در سال جاری ۱۱۷ پروژه مشارکتی در امامزادگان کشور اجرایی شده است، تصریح کرد: این روند همچنان ادامه دارد.

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها