موج
کدخبر : ۳۶۵۲۵۷ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-365257

به همت جمعیت هلال احمر؛

مدیرعامل جمعیت هلال احمر هرمزگان از توزیع بیش از ۱۰۰هزار ماسک توسط داوطلبان جمعیت هلال احمردر استان خبر داد و گفت: حمایت از زندگی و سلامت انسان‌ها از اهداف مهم جمعیت هلال احمر است.

به گزارش خبرگزاری موج هرمزگان، مختار سلحشور با اشاره به اقدامات معاونت داوطلبان در خصوص پیشگیری از کرونا گفت:جمعیت هلال احمر با شیوع بیماری کرونا از اواخر بهمن سال ۱۳۹۸، اقدامات و فعالیت های بشردوستانه خود را در خصوص پیشگیری و مبارزه با کرونا به ویژه در مناطق و اماکن پرخطر و گروه های آسیب پذیر، آغاز کرد.

مهندس سلحشور اظهار کرد: توزیع  بیش از ۶هزارو ۵۰۰ بسته غذایی در بین خانوارهای متاثر از کرونا، توزیع بیش از ۱۰۰هزار عدد ماسک، تهیه و توزیع بیش از ۱۳هزار لیتر محلول ضدعفونی کننده در ۱۰ماهه گذشته بخشی از اقدامات و فعالیت های  جمعیت هلال احمر در خصوص پیشگیری و مبارزه با کرونا بوده است.

مدیرعامل جمعیت هلال احمر هرمزگان با اشاره به اعزام ۵کاروان سلامت به مناطق کم برخوردار استان و بهره مندی بیش از ۱۰۰۰نفر از خدمات درمانی رایگان خاطرنشان کرد: تلاش برای تسکین آلام بشری و حمایت از زندگی و سلامت انسان‌ها  از اهداف مهم جمعیت هلال احمر است.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها