موج
کدخبر : ۳۶۴۷۳۷ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-364737

رئیس کل دادگستری استان یزد در مراسم میلاد حضرت فاطمه(س) و تجلیل از مقام مادر و روز زن، اظهار داشت: یکی از شاخصه های بانوان قدرت تحول و تحمل است که از آن می توان به عنوان شاخصه های مدیریت مطلوب نیز یاد کرد.

به گزارش خبرگزاری موج یزد، غلامعلی دهشیری رئیس کل دادگستری استان یزد گفت: برای موفقیت در مدیریت، باید قدرت تحول و قدرت تحمل را بالا برد.

وی در مراسم میلاد حضرت فاطمه(س) و  تجلیل از مقام مادر و روز زن، اظهار داشت: یکی از شاخصه های بانوان قدرت تحول و تحمل است که از آن می توان به عنوان شاخصه های مدیریت مطلوب نیز یاد کرد.

وی افزود: حضور زنان در صحنه کار وتلاش در عرصه های مختلف اجتماع یک نوع ایثار و از خود گذشتگی است که با هیچ وجهی قابل جبران نیست.

این مقام قضایی زن را رکن سازنده اجتماع خواند و اظهار داشت: اگر زن نقش تربیتی و آموزشی خود را به خوبی ایفا نمایند جامعه ای رو به رشد و مترقی خواهیم داشت.

دهشیری با اشاره به کلام حضرت امام راحل (ره) که می فرمایند: " از دامن زن است که مرد به معراج می رود" ابراز کرد: در این تعبیر حضرت امام جایگاه و منزلت زن را به خوبی بیان کرده است و اگر در سرنوشت بزرگان تحقیق کنیم خواهیم دید که در کنار همه مردان بزرگ نام زنان بزرگ نیز آمده است.

این مقام عالی قضایی عنوان کرد: اگر زنان در ابعاد مختلف زندگی خود حضرت فاطمه زهرا (س) را الگو و اسوه قرار دهند شاهد جامعه ای سالم و مملو از فرهنگ ایثار، فداکاری و گذشت می شویم.

لازم به ذکر است این مراسم همزمان به صورت ویدئو کنفرانس در سراسر استان برگزار و در پایان  از تمامی بانوان قضایی و اداری شاغل در دادگستری تجلیل بعمل آمد.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها