موج
کدخبر : ۳۶۴۷۲۶ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-364726

فرمانده انتظامی استان قم با اشاره به توقیف یک دستگاه کامیون حامل بار پیاز در محور مواصلاتی استان از کشف 429 کیلو و 500گرم تریاک در نتیجه بازرسی از خودرو مذکور خبر داد.

به گزارش خبرگزاری موج قم، سردار سید محمود میرفیضی اظهارداشت: با تلاش پلیس مبارزه با مواد مخدر استان قم، یک قاچاقی مواد افیونی بومی که اقدام به ایجاد باند تهیه و توزیع مواد مخدر کرده است ،شناسایی و مشخص شد وی قصد دارد با همراهی یکی از اعضای باند و با یک دستگاه کامیون بنز، محموله مواد مخدر را در پوشش بار پیاز، از یکی از استان های جنوبی به استان قم منتقل کند، بنابراین بلافاصله موضوع در دستور کار مأموران این پلیس قرار گرفت.

فرمانده انتظامی استان قم تصریح کرد: در ادامه ضمن هماهنگی قضائی، مأموران به محورهای مواصلاتی استان اعزام و با کنترل تردد خودروهای عبوری، کامیون مذکور را پس از شناسایی متوقف و متهم و راننده کامیون را دستگیر کردند.

سردار میرفیضی گفت: سپس متهمان به همراه کامیون به یگان منتقل و در بازرسی به عمل آمده از خودرو 429 کیلو و 500گرم تریاک با لفافه در قالب 41 بسته کشف شد.

فرمانده انتظامی استان قم تصریح کرد: در نهایت متهم به همراه پرونده متشکله برای انجام مراحل قانونی تحویل مرجع قضائی استان شد.

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها