موج
کدخبر : ۳۶۴۵۰۹ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-364509

در پائیز و زمستان امسال صورت گرفت؛

مدیرکل کمیته امداد امام خمینی (ره) استان اصفهان از اهدای 927 دستگاه بخاری و آبگرمکن گازسوز در پائیز و زمستان امسال به خانوارهای تحت حمایت کمیته امداد دراصفهان خبر داد.

به گزارش خبرگزاری موج اصفهان، کریم زارع گفت: هر سال در فصول گرم سال لوازم سرمایشی و ذخیره آب و در ماه های سرد نیز لوازم گرمایشی به ویژه بخاری گازسوز به مددجویان ساکن در مناطق محروم اهدا می شود.

وی با اشاره به گسترش شبکه گاز طبیعی استان به روستاها و مناطق محروم استان یادآور شد: کمیته امداد اصفهان در روستاهای مناطق سردسیر که از نعمت گاز لوله کشی بهره مند می شوند، اقلام گرمایشی گاز سوز توزیع می کند.

این مقام مسئول ادامه داد: در پائیز و زمستان امسال تاکنون ۹۲۷ دستگاه انواع لوازم گرمایشی گازسوز در این مناطق توزیع شده است.

وی تصریح کرد: از این تعداد، ۴۰۰ دستگاه آبگرمکن و ۵۲۷ دستگاه بخاری است.

زارع همچنین گفت: این بخاری ها به مددجویانی در شهرستان های بوئین و میاندشت، پادنا، چادگان، خوانسار، فریدونشهر، فریدن، سمیرم، نطنز، خور و بیابانک، جرقویه علیا و سفلی، اردستان، دهاقان و میمه توزیع شده است.

مدیرکل کمیته امداد اصفهان دستگیری از نیازمندان و حمایت موثر از خانوارهای تحت پوشش را بدون همکاری نیکوکاران، خیران و همراهی مردم شریف استان اصفهان، سخت توصیف کرد و گفت: کد دستوری #۰۳۱*۸۸۷۷* ، تلفن نیکوکاری ۰۹۶۸۸۷ ، پایگاه اینترنتی emdad.ir و شماره کارت ۶۰۶۳۷۳۷۰۰۰۰۰۲۵۰۹ نزد بانک قرض الحسنه مهر ایران برای پرداخت کمک های نقدی غیر حضوری و همچنین دفاتر و مراکز نیکوکاری کمیته امداد در سراسر استان برای دریافت کمک های نقدی و کالایی در خدمت مردم نیک اندیش استان است.

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها