موج
کدخبر : ۳۶۴۳۳۳ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-364333

در دومین روز از دهه مبارکه فجر؛

در مراسمی با حضور معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری لرستان، ۲ واحد تولیدی در شهرک صنعتی شماره یک بروجرد به بهره‌برداری رسید.

به گزارش خبرگزاری موج لرستان، ظهر امروز و در دومین روز از دهه فجر انقلاب اسلامی، ۲ واحد تولیدی در شهرک صنعتی شماره یک بروجرد افتتاح شد.

در این مراسم که با حضور معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری لرستان، مدیرعامل شرکت شهرکهای صنعتی، فرماندار بروجرد و جمعی از مدیران شهرستانی برگزار شد، ۲ واحد تولیدی در شهرک صنعتی شماره یک بروجرد به بهره‌برداری رسید.

محمود ثمینی معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری لرستان در این آئین، گفت: رفع موانع تولید باید در اولویت قرار بگیرد.

وی، ادامه داد: خوشبختانه امروز توانسته‌ایم با استفاده از خلاقیت جوانان از نظر دانش و فناوری های نوین به خود کفایی برسیم و شاهد تولید کشتی های قاره پیما و زیر دریایی تولید داخل باشیم تا آنجا که در صنایع نظامی با کشورهای بزرگ دنیا برابر هستیم.

ثمینی، افزود: باید تلاش کنیم سرمایه گذاران برای تولید سرمایه گذاری کنند و باعث توسعه اقتصادی شوند زیرا تحقق این مهم به استقلال کشور کمک خواهد کرد.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری لرستان، تاکید کرد: افتتاح ۶۶ طرح تولیدی در بروجرد یعنی این شهرستان قابلیت توسعه همه جانبه را دارد و به جهت نزدیکی به استان‌های بزرگ کشور می تواند پیشرفت خوبی داشته باشد.

نورد آسیا

وی، تصریح کرد: با تولید است که می‌توان وضعیت اقتصادی را متحول کرد و اوضاع معیشتی مردم را بهبود بخشید.

*این 2 طرح تولیدی با سرمایه‌گذاری 50 میلیارد تومانی به بهره‌برداری رسیدند

گفتنی است، در مراسمی که ظهر امروز و در دومین روز از دهه فجر در بروجرد برگزار شد، ۲ طرح تولید با سرمایه‌گذاری بالغ بر 500 میلیارد ریال به بهره‌برداری رسید.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها