موج
کدخبر : ۳۶۴۱۶۷ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-364167

فرماندار بافق؛

فرماندار بافق گفت: در حوزه پیشگیری و مبارزه با مواد مخدر هیچ نوع محدودیت در هزینه و اعتبار نداریم و ملاک سلامتی جامعه و خانواده ها است.

به گزارش خبرگزاری موج یزد به نقل از روبط عمومی فرمانداری، نشست شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر شهرستان بافق به ریاست فرماندار بافق و جمعی از مسئولان ادارات شهرستان برگزار شد.

سید مهدی طلائی مقدم، فرماندار بافق در این نشست ضمن گرامیداشت چهل و دومین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی ایران، گفت: طبق ارزیابی صورت گرفته در استان، شهرستان بافق در حوزه کشفیات مواد مخدر دارای رتبه نخست است.

وی هم صدایی و همراهی مردم و مسئولان را برای پیشگیری از اعتیاد و پخش مواد مخدر در شهرستان را مورد تاکید قرار داد و خاطر نشان کرد: دوهدف عمده ما در پیشگیری، مراقبت از خانواده های سالم که ممکن است در آینده در معرض آسیب قرار گیرند و دوم مراقبت ازکسانی است که به شکلی خواسته یا ناخواسته دچار آسیب شده اند و باید برای نجاتشان برنامه ریزی کرد.

وی پیشگیری و هزینه کرد در قبال کاهش آلودگی افراد جامعه حتی یک نفر به مواد مخدر را از جمله برنامه های این شورا بیان کرد و گفت: در حوزه پیشگیری و مبارزه با مواد مخدر هیچ نوع محدودیت در هزینه و اعتبار نداریم، ملاک سلامتی جامعه و خانواده ها است.

رئیس شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر شهرستان بافق در پایان استقرار ایست و بازرسی در ورودی و خروجی شهرستان، ساماندهی منازل نیمه ساز، استفاده از ظرفیت پایگاه های بسیج و تشکیل اکیپ های غربالگری در معادن و کارخانجات جهت کنترل و پیشگیری از توزیع و آلودگی شهرستان بافق به مواد مخدر را مورد تاکید قرار داد.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها