موج
کدخبر : ۳۶۴۱۶۱ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-364161

سرپرست منطقه شش شهرداری قم از رفع مشکل آب‌های سطحی در ورودی قم از سمت جعفریه خبرداد.

به گزارش خبرگزاری موج قم، سیدرضا حسینی با اشاره به اقدامات انجام‌شده برای کاهش مشکلات آب‌گرفتگی در سطح منطقه شش شهر قم، اظهار داشت: در سال ۹۹ به جهت مشکلات اقتصادی و افزایش بی‌رویه قیمت‌ها، انتظار این بود در بسیاری از پروژه‌ها، پیشرفت عمرانی نداشته باشیم اما با مساعدت‌های شهردار قم در اجرای پروژه‌های عمرانی این مهم انجام شد و تمام پروژه‌های عمرانی این منطقه شهرداری برابر بودجه سال ۹۹ انجام شد.

سرپرست منطقه شش شهرداری قم با بیان اینکه رفع مشکل آب‌گرفتگی و دفع آب‌های سطحی مهم‌ترین اقدامات عمرانی شهرداری منطقه در سال جاری بوده است، افزود: در این زمینه پنج نقطه حادثه‌خیز در سطح منطقه وجود داشت که آب‌گرفتگی آن برای شهروندان قمی به یک معضل تبدیل‌شده بود.

حسینی تصریح کرد: یکی از مکان‌های مشکل‌دار آب‌گرفتگی در ورودی شهر از سمت جاده جعفریه بود که با یک برنامه‌ریزی عمرانی مشکل جدی آن برطرف شد.

وی با تأکید بر اینکه در خیابان آیت‌الله کاشانی، بلوار بعثت، انتهای کشاورز شمالی و میدان کشاورز نیز مشکل آب‌های سطحی برطرف شد، خاطرنشان کرد: اجرای طرح جمع‌آوری آب‌های سطحی بسیاری از مشکلات موجود شهری را در منطقه شش رفع و شهروندان نیز از این موضوع رضایت دارند.

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها