موج
کدخبر : ۳۶۴۰۲۵ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-364025

طی شبانه روز گذشته رخ داد:

رئیس دانشگاه علوم پزشکی کاشان از بستری شدن6 بیمار جدید مبتلا به کرونا در منطقه کاشان طی شبانه روز گذشته خبر داد.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری موج اصفهان، سید علیرضا مروجی اظهار داشت: در شبانه روز گذشته تعداد 6 بیمار جدید مبتلا به کرونا با علائم بالینی در منطقه کاشان بستری شدند که 3 نفر آنها اهل کاشان هستند.

وی اضافه کرد: ۶ بیمار جدید مبتلا به کرونا ویروس بستری شده‌اند که ۳ نفر در بیمارستان شهید بهشتی کاشان بستری هستند و از این تعداد همگی اهل کاشان هستند.

این مقام مسئول ادامه داد: حداکثر سن بیماران بستری کرونایی در بیمارستان شهید بهشتی کاشان 70 سال و حداقل سن 61 سال است.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی کاشان گفت: طی ۲۴ ساعت گذشته ۳ نفر در بیمارستان سیدالشهدا آران و بیدگل بستری شده‌اند که همگی اهل آران و بیدگل هستند.

مروجی افزود: در حال حاضر در مجموع 59 بیمار مبتلا به کرونا ویروس در بیمارستان شهید بهشتی کاشان و بیمارستان سیدالشهدای آران و بیدگل بستری هستند که از این تعداد 47 نفر در بیمارستان شهید بهشتی کاشان و 12 نفر در بیمارستان سیدالشهدای آران و بیدگل تحت درمان مراقبت و درمان هستند.

وی گفت: 13 نفر از کل بیماران مبتلا به کرونا ویروس در این منطقه در بخش‌های مراقبت ویژه بستری هستند که از این تعداد 11 نفر در بخش مراقبت‌های ویژه بیمارستان شهید بهشتی و 2 نفر در بخش مراقبت‌های ویژه بیمارستان سیدالشهدا تحت درمان قرار دارند

مروجی در ارتباط با مرگ و میر کرونا در منطقه کاشان توضیح داد: در شبانه روز گذشته ۱ مورد فوتی در بیمارستان‌های منطقه کاشان که  زنی 90 ساله بوده،  رخ داده است.

سید علیرضا مروجی افزود: تاکنون 125 هزار و 829 نفر به مراکز بستری و سرپایی تشخیصی و درمانی در دو شهرستان کاشان و آران و بیدگل مراجعه کرده‌اند.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی کاشان گفت: همچنین تا کنون هشت هزار و 310 بیمار مبتلا به کرونا ویروس از مراکز درمانی منطقه کاشان با بهبودی کامل مرخص شده‌اند.

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها