موج
کدخبر : ۳۶۳۸۰۷ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-363807

امام جمعه اصفهان:

امام جمعه اصفهان گفت: بسیج دانشجویی با ادامه فعالیت‌های خود تلاش کند تا جوانان دانشجو، مؤمن، متخصص، متعهد و انقلابی تربیت شوند.

به گزارش خبرگزاری موج اصفهان، آیت‌الله سید یوسف طباطبایی نژاد در دیدار فرمانده ، مسئولین و نمایندگی ولی فقیه در ناحیه بسیج دانشجویی استان اصفهان با اشاره به نقش بسیج دانشجویی در تربیت نسل انقلابی اظهار داشت: خوشبختانه بسیج دانشجویی در سال‌های اخیر اقداماتی انجام داده که مطابق با نیازهای کشور است.

وی افزود: بسیج دانشجویی با ادامه فعالیت‌های خود تلاش کند تا جوانان دانشجو، مؤمن، متخصص، متعهد و انقلابی تربیت شوند به گونه‌ای که آنان در مسیر انقلاب و برطرف شدن مشکلات و پیشرفت کشور گام بردارند.

نماینده ولی فقیه در استان اصفهان با اشاره به ضرورت تربیت دینی جوانان با بهره گیری از گنجینه قرآن و حدیث بیان کرد: حضرت زهرا(س) می‌فرمایند از دنیای شما سه چیز را دوست دارم؛ تلاوت کتاب خدا، صدقه و نگاه به صورت رسول خدا (ص)؛ ما نیز با الگو گیری از آن حضرت باید به این موضوعات توجه کنیم.

آیت‌الله سید یوسف طباطبایی نژاد گفت: انسان همواره نیاز به هدایت الهی و توصیه و ارشاد و گوش دادن به سخنان اهل‌بیت(ع) دارد و برگزاری جلسات آموزشی، بصیرتی برای قشر جوان حتی به صورت مجازی بسیار ضروری است.

امام جمعه اصفهان..

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها