موج
کدخبر : ۳۶۳۵۳۱ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-363531

مدیر مرکز خلاقیت و فناوری‌های نوین شهرداری بندرعباس از رونمایی بازار مجازی صنایع دستی وابسته به مرکز خلاقیت و فناوری های نوین شهرداری بندرعباس خبر داد.

به گزارش خبرگزاری موج، احمد پایدار مدیر مرکز خلاقیت و فناوری‌های نوین شهرداری بندرعباس در حاشیه این مراسم ضمن معرفی سایت فروش صنایع دستی، حذف واسطه و ایجاد ارتباط مستقیم بین تولیدکننده و خریدار را مهمترین مزیت این بازار مجازی اعلام کرد.

وی یادآور شد: در این بازار مجازی نه تنها هیچگونه کارمزدی از صنعتگر صنایع دستی و خریدار دریافت نمی شود بلکه تخفیف هایی نیز در راستای تقویت فروش صنایع دستی برای خریداران در نظر گرفته شده است.

وی اضافه کرد: بخش آموزش نیز در این بازار مجازی پیش بینی شده و صنعتگران صنایع دستی می توانند به آسانی غرفه فروش خود را در آن راه‌اندازی کرده و محصولات خود را ارائه کنند.

به گفته پایدار بازار مجازی صنایع دستی بندرعباس با همکاری دفتر «نهضت کارآفرینی مردمی» یا نهکام وابسته به انجمن مدرسان اقتصاد مقاومتی استان راه‌اندازی شده است.

وی در پایان نیز عنوان کرد: بازار مجازی صنایع دستی با آدرس اینترنتی www.bazarhormozgan ازجمله برنامه های بندرعباس پس از پیوستن به فهرست شهرهای خلاق یونسکو است.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها