موج
کدخبر : ۳۶۳۵۱۵ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-363515

معاون استاندار کرمانشاه:

معاون سیاسی استاندار کرمانشاه با بیان اینکه شرایط جامعه به واسطه کرونا در معرض خطر است بر پیشگیری و کنترل شیوع آنفولانزای پرندگان در استان تاکید کرد.

به گزارش خبرگزاری موج کرمانشاه، حسین خوش اقبال در جلسه ویژه بررسی برنامه های پیشگیری و کنترل بیماری آنفولانزای پرندگان در کرمانشاه اظهار داشت: شرایط جامعه طوری است که اگر اطلاع رسانی لازم و به موقع نباشد و اگرهمکاری و هماهنگی لازم را در مقابله و کنترل بیماری آنفولانزا پرندگان نداشته باشیم آسیب خواهیم دید.

وی با بیان اینکه ورود اتحادیه ها در کنترل بیماری های طیور مثبت بوده تاکید کرد: شرایط کشور و استان به واسطه کرونا شکننده است و باید مراقبت کرد که مشکل دیگری به استان اضافه نشود.
معاون سیاسی استاندار کرمانشاه با اشاره به اینکه استان کرمانشاه در ردیف استانهای مبتلا به آنفولانزای پرندگان قرار گرفته افزود: بحث آنفلوانزا مرغی را باید جدی گرفت چرا که می تواند استان و کشور را با مشکل روبرو کند.

خوش اقبال همچنین با تاکید بر پیگیری دغدغه های مرغداران استان گفت: پایش و مراقبت بیشتری برای پیشگیری و کنترل بیماری آنفلوآنزای پرندگان لازم است تا مبادا یکباره غافلگیر شویم.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها