موج
کدخبر : ۳۶۳۳۱۰ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-363310

اسماعیل قربانی:

مدیر مخابرات منطقه اصفهان بیان داشت: در مواقع وقوع بحران، به‌ویژه وقوع بلایای طبیعی، شبکه‌های مخابراتی از مهم‌ترین ابزارهای امدادرسانی و مدیریت بحران هستند

به گزارش خبرگزاری موج اصفهان، اسماعیل قربانی در نشستی صمیمی با رئیس ستاد مدیریت بحران استانداری اصفهان با اشاره به اهمیت نقش مخابرات در مدیریت بحران گفت: در مواقع وقوع بحران، به‌ویژه وقوع بلایای طبیعی، شبکه‌های مخابراتی از مهم‌ترین ابزارهای امدادرسانی و مدیریت بحران هستند که به همین دلیل نقش بی بدیلی در انجام موثر فرآیندهای مدیریت بحران ایفا می کنند.

وی استفاده از ظرفیت های حوزه ارتباطات در بحث مدیریت بحران را بسیار ضروری دانست و اظهار کرد: با توجه به رشد روزافزون انواع بحران ها اعم از طبیعی و غیر طبیعی لازم است که برای مدیریت بحران ها و حفظ سرمایه های انسانی و اجتماعی از روش های نوین مدیریت بهره بگیریم که یکی از این روش ها استفاده بهینه از  بسترها و ظرفیت های حوزه ICT در بحث مدیریت بحران است.

مدیر مخابرات منطقه اصفهان افزود: یکی از افتخارات مخابرات منطقه اصفهان پایداری شبکه در تمام مواقع بروز بحران بوده که نشان از آمادگی و تلاش شبانه روزی همکاران ما در مواقع وقوع بحران در راستای ایجاد ارتباطی فراگیر در کلیه نقاط استان دارد.

رئیس ستاد مدیریت بحران استانداری اصفهان نیز در این دیدار به بحث و تبادل نظر درباره راهکارهای نوین مدیریت بحران در عرصه ارتباطات پرداختند.

منصور شیشه فروش نیز در این دیدار ضمن تشکر از فعالیت های مخابرات منطقه اصفهان در عرصه مدیریت بحران،بر لزوم افزایش سطح همکاری های دو مجموعه مخابرات و استانداری در مواقع بروز بحران تاکید کرد.

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها