موج
کدخبر : ۳۶۳۲۲۳ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-363223

سرهنگ محمدرضا هاشمی فر خبر داد:

جانشین فرمانده انتظامی استان بیان داشت: 4 هکتار زمین های حاصلخیز کشاورزی به ارزش 100 میلیارد ریال درشهرستان شهرضا رفع تصرف شد.

به گزارش خبرگزاری موج اصفهان، سرهنگ محمدرضا هاشمی فر گفت: در پی شکایت واصله از اداره جهاد کشاورزی شهرستان شهرضا مبنی بر اینکه عده ای سودجو و فرصت طلب 4 هکتار از زمین های حاصلخیز برای کشاورزی را متصرف شده و با تغییر کاربری این قطعه زمین اقدام به ساخت ویلا در آنها کردند، حکم تخریب ساخت وسازهای غیر مجاز اجرا و این زمین ها رفع تصرف شده و به بخش کشاورزی بازگردانده شد.

جانشین فرمانده انتظامی استان اصفهان با بیان اینکه طبق اعلام کارشناسان مربوطه ارزش این قطعه زمین بالغ بر 100 میلیارد ریال است از تشکیل پرونده برای متصرفان و برخورد قانونی با آنان خبر داد.

سرهنگ هاشمی فر، با هشدار به زمین خواران و سودجویانی که اقدام به تصرف و تغییر کاربری زمین های کشاورزی می کنند خاطر نشان کرد: برابر تبصره 2 ماده 10 قانون حفظ کاربری اراضی کشاورزی چنانچه فرد یا افرادی اقدام به تصرف غیر قانونی و تغییر کاربری زمین های کشاورزی کنند طی چند نوبت اخطار قانونی به متصرفان داده شده و در صورت ادامه فعالیت غیر قانونی آنها با اخذ حکم مقام قضائی نسبت به تخریب و قلع و قمع ساخت و سازهای غیر مجاز و بازگرداندن زمین مربوطه به وضع سابق اقدام می شود.

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها