موج
کدخبر : ۳۶۳۲۱۸ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-363218

طی شبانه روز گذشته رخ داد؛

سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی اصفهان از ثبت 125 ابتلای جدید به ویروس کرونا در اصفهان طی 24 ساعت گذشته در اصفهان خبر داد.

آرش نجیمی در گفت و گو با خبر نگار خبرگزاری موج اصفهان، گفت: در شبانه روز گذشته تعداد یک هزار و 173 نفرمشکوک به ویروس کرونا برای انجام تست به مراکز درمانی مراجعه کردند که تست 125 نفر آنها مثبت به ویروس کرونا بوده است.

وی اظهار داشت: از این تعداد بیمار جدید کرونایی شناسایی شده 79 نفر با علائم بالینی در مراکز درمانی تحت پوشش دانشگاه علوم پزشکی اصفهان در بیمارستان های تحت پوشش دانشگاه علوم پزشکی اصفهان بستری شدند.

نجیمی ادامه داد: همچنین در این بازه زمانی تعداد 49 بیمار مبتلا به کرونا با بهبودی کامل از بیمارستان ها ترخیص شدند و لازم است تا دوران قرنطینه را در منزل سپری کنند.

آرش نجیمی در خصوص آمار مبتلایان کرونا در استان توضیح داد: در حال حاضر 421 مبتلا به کرونا در مراکز درمانی استان اصفهان به جز کاشان و آران و بیدگل بستری هستند که متاسفانه از این تعداد 79 بیمار بدحال و در بخش مراقبت‌های ویژه  و آی سیو ها تحت مراقبت و نگهداری هستند.

سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی اصفهان در ارتباط با آمار مرگ و میر کرونا گفت: متاسفانه طی شبانه روز گذشته تعداد 5 بیمار مشکوک به کرونا جان خود را از دست دادند که تاکنون تست 2 نفر از این بیماران فوت شده مثبت قطعی به ویروس کرونا بوده است.

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها