موج
کدخبر : ۳۶۳۱۶۹ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-363169

کمیسیون انرژی اتاق بازرگانی اصفهان در بیست و پنجمین نمایشگاه بین المللی نفت، گاز، پالایش و پتروشیمی ایران حضوریافته است.

به گزارش خبرگزاری موج اصفهان، کمیسیون انرژی، صنایع پالایشی و پتروشیمی اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی اصفهان با هدف معرفی خدمات، اهداف و توانمندی های اعضاء این کمیسیون همچنین برگزاری جلسات B2B به عنوان تنها اتاق بازرگانی حاضر در در بیست و پنجمین نمایشگاه بین المللی نفت و گاز حضور یافته است.

اکبر لباف، نایب رئیس کمیسیون انرژی اتاق بازرگانی اصفهان طی بازدید  عضو کمیته بازرگانی ایران و ازبکستان  از غرفه اتاق اصفهان، با اشاره به طرح MC اتاق بازرگانی اصفهان به عنوان کنسرسیومی از پیمانکاران معظم استان اصفهان، به تشریح توانمندی های شرکت های اصفهانی در اجرای پروژه های بزرگ در حوزه نفت، گاز و پتروشیمی پرداخت.

صانعی، عضو کمیته بازرگانی ایران و ازبکستان، نیزبا اشاره به منابع نفت و گاز موجود در کشور ازبکستان، برگزاری نمایشگاه نفت این کشور در ماه می سال میلادی جاری را رویداد مهمی دانست و آنرا فرصت مناسبی برای ارائه توانمندی های پیمانکاران صنعت نفت و گاز استان اصفهان بیان کرد.

سپهبدنیا مدیر عامل شرکت مپنای اصفهان  نیز با حضور در غرفه اتاق بازرگانی اصفهان و آشنایی با اهداف این کمیسیون، به توانمندی های شرکت مپنا در راستای توسعه پروژه های بازیافت انرژی در استان اصفهان به ویژه در رابطه با نیروگاه جنوب اصفهان اشاره کرد.

در طی مدت زمان برگزاری بیست و پنجمین نمایشگاه بین المللی نفت، گاز، پالایش و پتروشیمی ایران طیف گسترده خدمات نسل سوم اتاق بازرگانی اصفهان مورد بازدید و توجه فعالان اقتصادی در زمینه های مختلف از جمله واردات، صادرات و سرمایه گذاری، قرار گرفت.

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها