موج
کدخبر : ۳۶۲۹۶۳ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-362963

علی زینی وند :

استاندار کرمان گفت: از رویکردهای غیرقانونی هیچ حمایتی نمی کنم اما در کارهای قانونی خودم و همه مسئولین دستگاه اجرایی نهایت همکاری و حمایت را با سرمایه گذار و اشتغال آفرین خواهیم داشت.

به گزارش خبرگزاری موج کرمان، علی زینی وند، استاندارکرمان در جلسه جمع بندی سفر خود به شهرستان سیرجان گفت: هر کسی که در راه اندازی صنایع پایین دستی طرحی دارد شرکت گل گهرسیرجان از آنها حمایت می کند.
زینی وند گفت : کسی که سرمایه خود را به استان می آورد با نهایت تکریم با آن برخورد می کنیم و تا زمانی که ما هستیم هیچ سرمایه گذاری در استان کرمان گرفتار بروکراسی و کاغذ بازی های طولانی اداری نخواهد شد و در چهارچوب قانون کارهای آنها را در اسرع وقت انجام می دهیم.

استاندار کرمان بیان داشت : شهرستان سیرجان یک قطب صنعتی و اقتصادی  برای کشور است  و انسان احساس غرور می کند اما انتظار داریم که این شهرستان طرح های توسعه ای خود را به سایر نقاط استان نیز گسترش دهد ، تا تمام استان توسعه متوازن داشته باشد .

نماینده عالی دولت تدبیر در استان کرمان با توجه به توجه به شرکت ها و همکاری مضاعف قانونی با آنها اظهار داشت : نباید با فشار آوردن روی شرکت ها در زمینه انجام مسئولیت های اجتماعی و جنبی آنها را از هدف اصلی شان دور کنیم و همچنین بنگاه های اقتصادی باید از حوزه سیاسی خود را دور کنند.

در این جلسه شهباز حسن پور، نماینده مردم سیرجان وبردسیر در مجلس شورای اسلامی با خیرمقدم به استاندار گفت :همه نمایندگان استان به دنبال افزایش تولید در استان کرمان هستند.

ایشان با برشمردن پتانسیل های شهرستان های سیرجان و بردسیر گفت : باید کرمان به استان بدون بیکار تبدیل شود که این مهم با همکاری همه مسئولان و شرکت های بزرگ استان کرمان محقق می شود.

 

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها