موج
کدخبر : ۳۶۲۸۷۹ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-362879

آیت‌الله طباطبایی نژاد:

نماینده ولی فقیه در استان اصفهان بیان داشت: برنامه‌های دهه مبارک فجر به گونه‌ای باشد که مردم نسبت به دستاوردها و پیشرفت‌های نظام اسلامی آگاه شوند.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری موج اصفهان، آیت‌الله سید یوسف طباطبایی نژاد در نشست هماهنگی برنامه‌های دهه فجر انقلاب اسلامی با اشاره به اذعان دشمنان انقلاب نسبت به پیشرفت ایران اسلامی با وجود تحریم‌های سخت گفت: برنامه‌های دهه مبارک فجر به گونه‌ای باشد که مردم نسبت به دستاوردها و پیشرفت‌های نظام اسلامی آگاه شوند.

وی با اشاره به نزدیک شدن ایام‌الله دهه فجر افزود: همه دولت‌ها دستاوردهایی داشته‌اند و خدماتی را ارائه کرده‌اند، البته با تدبیر بهتر، اقدامات بسیار بیشتری انجام می گرفت که لازم است تمامی خدمات و دستاوردهایی که جمهوری اسلامی ایران انجام داده است در ایام‌الله دهه فجر برای مردم تبیین شود.

امام جمعه اصفهان با اشاره به تحریم‌های دشمنان علیه ایران گفت: دشمنان ما که سخت‌ترین تحریم‌ها را علیه ایران انجام داده‌اند، اذعان دارند که تحریم‌ها بر روی ایران اثرگذار نبوده است و جمهوری اسلامی ایران توانسته است به حرکت خود ادامه دهد.

نماینده ولی فقیه در استان اصفهان با اشاره به نقش اصفهان در پیروزی انقلاب اسلامی یادآور شد: به گونه‌ای برنامه‌ریزی شود که مردم اصفهان به ویژه جوانان و نوجوانان بیش از پیش با انقلاب اسلامی آشنا شوند و بدانند چه خون‌هایی پای درخت انقلاب ریخته شده و چه تلاش‌هایی برای استقلال و آزادی این آب و خاک انجام شده است.

نشست شورای انقلاب

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها