موج
کدخبر : ۳۶۲۸۷۳ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-362873

معاون سیاسی امنیتی استانداری اصفهان اعلام کرد؛

معاون سیاسی امنیتی استانداری اصفهان از آغاز ثبت نام داوطلبین انتخابات شورای شهر از 26 اسفندماه خبر داد.

 به گزارش خبرنگار خبرگزاری موج اصفهان، حیدر قاسمی در جمع اصحاب رسانه با اشاره باینکه 26 اسفندماه به مدت یک هفته ثبت نام داوطلبین انتخابات شورای شهر است، گفت: ثبت نام داوطلبین انتخابات شورا  در روستاها و تیره عشایر نیز از 16 فروردین 1400 تا 25 انجام می شود.

وی اضافه کرد: انتخابات شوراها و ریاست جمهور در اواخر خرداد ماه 1400 یکی از انتخابات مهم در کشور است و از 21 اردیبهشت ماه سال 1400 به مدت پنج روز نیز انتخابات ریاست جمهوری صورت می گیرد.

این مقام مسئول ادامه داد: برای انتخابات  شورا ثبت نام شدگان باید عدم سوء پیشینه به همراه داشته باشند که به مدت 3 ماه باید دارای اعتبار باشد.

قاسمی با اشاره به شیوع ویروس کرونا در کشور گفت: در راستای مشارکت حداکثری مردم در انتخابات در حال حاضر به دنبال تامین و تجهیز اقلام و افزایش تعداد شعب اخذ رای و افزایش ساعات رای گیری برای جلوگیری از تراکم جمعیت به منظور پیشگیری از شیوع ویروس کرونا هستیم.

معاون سیاسی امنیتی استانداری اصفهان با اشاره باینکه حدود یکسالی هست که درگیر بیماری کرونا هستیم، اظهار داشت: این ویروس تقریبا در تمام بخش ها مشکلات عدیده ای بوجود آورده است بطوری که تا کنون هزینه های زیادی را بخاطرآن متحمل شده ایم.

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها