موج
کدخبر : ۳۶۲۷۹۱ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-362791

مدیرعامل شرکت آلومینیوم المهدی هرمزگان از طراحی دیگ جدید ۴۵۰ کیلوآمپری در این شرکت خبر داد و گفت: این اقدام برای اولین بار در کشور انجام می‌شود و به زودی شاهد راه اندازی آن خواهیم بود.

به گزارش خبرگزاری موج، «حمید مهتدی» مدیرعامل شرکت آلومینیوم المهدی هرمزگان گفت: همکاری خوب و صمیمانه و یکپارچگی که در استان وجود دارد، باعث شده است که ما بتوانیم بخش اعظم اقدامات مدنظر خود را در این کارخانه پیش ببریم.

وی با بیان گزارش اجمالی از اقدامات انجام شده در حوزه های مختلف توسط گروه مپنا، افزود: زمانی که مدیریت این کارخانه را به عهده گرفتیم، فقط ۱۰۶ دیگ از تعداد ۴۶۸ دیگ موجود در کارخانه فعال بود و امروز این عدد به ۳۴۰ دیگ فعال رسیده که نشان از برنامه ریزی درست مجموعه و همکاری کارکنان است.

مهتدی با اشاره به راه‌اندازی سیستم جبران‌ساز راکتیو ادامه داد: با این سیستم ما توانستیم حدود ۴۰ مگاوات از توان برقی خود را کم کنیم بدون این‌که افزایش برقی داشته باشیم که این اقدام کمک بسیار بزرگی به سازمان برق استان بود.

وی تاکید کرد: در حوزه منابع انسانی تاکنون دو هزار و 36 نفر پرسنل داریم که در تلاشیم نیروهایی نیروهای تحصیل کرده را به مرور با نیروهای پیشین جایگزین کنیم.

مدیرعامل شرکت آلومینیوم المهدی هرمزگان افزود: به دلیل سختی کار در مجموعه ی آلومینیوم، بعد از ۲۰سال افراد بازنشسته می‌شوند که این نقطه منفی کار است چون بعد از ۲۰ سال فرد به بلوغ و نبوغ در کار خود می‌رسد و کنارگذاشتن آن به شرطی خوب است که توان و دانش آن‌ها در حوزه های مشابه به کار گرفته شود در غیر این صورت، هدر دادن توان انسانی است.

وی تصریح کرد: در حال برداشتن قدمی بزرگ در کارخانه آلومینیوم المهدی هستیم، و آن طراحی دیگ جدید ۴۵۰ کیلوآمپری برای اولین بار در کشور است.

مهتدی بیان داشت: مرحله اول این کار با مدیریت آقای بهمن نژاد که از نیروهای باسابقه و بومی این کارخانه هستند، پیش رفته است.

خبرنگار:
آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها