موج
کدخبر : ۳۶۲۶۱۴ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-362614

سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی اصفهان خبر داد:

سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی اصفهان از 151 ابتلای جدید به ویروس کرونا در اصفهان طی 24 ساعت گذشته در اصفهان خبر داد.

آرش نجیمی در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری موج اصفهان، گفت: در شبانه روز گذشته تعداد یک هزار و 355 نفرمشکوک به ویروس کرونا برای انجام تست به مراکز درمانی مراجعه کردند که تست 151 نفر آنها مثبت به ویروس کرونا بوده است.

وی اضافه کرد: از این تعداد بیمار جدید کرونایی شناسایی شده 69 نفر با علائم بالینی در مراکز درمانی تحت پوشش دانشگاه علوم پزشکی اصفهان در بیمارستان های تحت پوشش دانشگاه علوم پزشکی اصفهان بستری شدند.

نجیمی ادامه داد: همچنین در این بازه زمانی تعداد 45 بیمار مبتلا به کرونا با بهبودی کامل از بیمارستان ها ترخیص شدند و لازم است تا دوران قرنطینه را در منزل سپری کنند.

سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی اصفهان در ارتباط با آمار مرگ و میر کرونا افزود: متاسفانه طی شبانه روز گذشته تعداد 8 بیمار مشکوک به کرونا جان خود را از دست دادند که تاکنون تست 3 نفر از این بیماران فوت شده مثبت قطعی به ویروس کرونا بوده است.

نجیمی  در خصوص آمار مبتلایان کرونا در استان توضیح داد: در حال حاضر 382 مبتلا به کرونا در مراکز درمانی استان اصفهان به جز کاشان و آران و بیدگل بستری هستند که متاسفانه از این تعداد 83 بیمار بدحال و در بخش مراقبت‌های ویژه  و آی سیو ها تحت مراقبت و نگهداری هستند.

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها