موج
کدخبر : ۳۶۲۲۸۴ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-362284

مدیرکل منابع طبیعی مازندران - نوشهر خبر داد:

مدیرکل منابع طبیعی و آبخیزداری استان مازندران - نوشهر با حضور میدانی در جنگل های مورد حریق از مهار آتش سوزی جنگل رامسر خبر داد.

به گزارش خبرگزاری موج مازندران، عبدالرضا سنگاری با تأکید بر عدم بر افروختن آتش در سطح جنگل، اظهار داشت: این آتش سوزی در جنگلهای رامسر در دو منطقه جداگانه روی داد و پس از آن نیروهای منابع طبیعی، حفاظتی و نظارتی اقدام به پاکسازی و  اطفاء نقاط لکه های پراکنده در میان صخره ها پرداختند.

وی با قدردانی از نیروهای مردمی، هلال احمر، بسیج و سپاه، نیروهای انتظامی، شهرداری و آتش نشانی رامسر،کتالم، سادات شهر و اعضای ستاد بحران شهرستان و همکاران منابع طبیعی که در سخت ترین شرایط در تاریکی هوا  در مهار آتش سوزی همت کردند، ادامه داد: مسیر صعب العبور منطقه، مهار آتش را برای نیروها سخت کرد.

مدیرکل منابع طبیعی مازندران - نوشهر در پایان گفت: از حضور فرماندار، فرماندهی سپاه پاسداران و نیروی انتظامی شهرستان، معاونت های حفاظت و امور اراضی، آبخیزداری اداره کل منابع طبیعی و فرمانده و جانشین یگان حفاظت اداره کل، همکاران یگان و نیز رئیس و پرسنل و کلیه نیروهای منابع طبیعی و نظارت طرح های رامسر و همچنین تنکابن در مهار آتش سوزی قدردانی کرد و از آنان به عنوان مدافعان طبیعت یاد کرد.

به گزارش موج مازندران؛ شهرستان رامسر در غربی ترین نقطه از استان مازندران دارای ۸۰ هکتار جنگل و مرتع است.

نویسنده:
آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها