موج
کدخبر : ۳۶۲۱۴۴ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-362144

معاون فنی و شبکه ایستگاه های هواشناسی هرمزگان، گفت: تحت تاثیر گذر امواج ناپایدار، از بعد از ظهر دوشنبه تا چهارشنبه، افزایش سرعت وزش بادهای غربی، گاهی گرد و غبار برروی خلیج فارس، تنگه هرمز، دریای عمان، سواحل و جزایر پدیده غالب خواهد بود و دریا نسبتاً مواج خواهد شد، توصیه می شود تمهیدات لازم در بنادر استان صورت پذیرد.

به گزارش خبرگزاری موج هرمزگان، کیانوش عارفی معاون فنی و شبکه ایستگاه های هواشناسی هرمزگان، گفت: طی امروز شنبه بیست و هفتم دی ماه، در ساعات بعد از ظهر وزش بادهای غربی برروی شرق خلیج فارس و بخش هایی از تنگه هرمز و دریای عمان پیش بینی می شود و این شرایط فردا یکشنبه،28 دی ماه نیز در مناطق دریایی استان پیش بینی می شود. دریا در این مدت کمی مواج خواهد بود.

وی در بخش دیگری از سخنان خود افزود: لذا توصیه می شود تردد شناورهای سبک و صیادی با احتیاط صورت پذیرد. در سایر نقاط استان وضعیت جوی آرام و پایدار پیش بینی می شود.

عارفی گفت: تحت تاثیر گذر امواج ناپایدار، از بعد از ظهر دوشنبه تا چهارشنبه، افزایش سرعت وزش بادهای غربی، گاهی گرد و غبار برروی خلیج فارس، تنگه هرمز، دریای عمان، سواحل و جزایر پدیده غالب خواهد بود و دریا نسبتاً مواج خواهد شد، توصیه می شود تمهیدات لازم در بنادر استان صورت پذیرد.

وی در ادامه ضمن اشاره به اینکه طی این مدت تغییرات دمایی، با نوسانات 1 تا 3 درجه سلسیوس کماکان در استان پیش بینی می شود، اضافه کرد: لازم به ذکر است، پایان هفته و اوایل هفته آینده نیز وزش بادهای شدید، پدیده قابل ملاحظه استان خواهد بود که جزئیات آن اطلاع رسانی خواهد شد.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها