موج
کدخبر : ۳۶۱۹۶۱ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-361961

افتخارآفرینی فعالان اقتصادی استان اصفهان در عرصه صادرات ؛

رئیس اتاق بازرگانی اصفهان افتخارآفرینی و کسب عناوین صادرکننده نمونه و ممتاز ملی توسط جمعی از اعضاء اتاق بازرگانی اصفهان را در پیامی تبریک گفت.

به گزارش خبرگزاری موج اصفهان، مسعود گلشیرازی ، افتخارآفرینی و کسب عناوین صادرکننده نمونه و ممتاز ملی توسط جمعی از اعضاء اتاق بازرگانی اصفهان را در پیامی تبریک گفت.

 در این پیام آمده است:« حضور موثر، موفق و پرافتخار صنعتگران، تولیدکنندگان و فعالان اقتصادی استان در عرصه های جهانی به ویژه اعضای اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی اصفهان از بازارهای بین المللی، مایه بسی مباهات بوده و از این رو اتاق اصفهان به حضور سرافرازانه و امیدبخش آن شرکت در زمینه صادرات کالای ساخت ایران مفتخر است.

کسب عنوان صادرکننده ممتاز و نمونه کشوری را از طرف جامعه تولید و تجارت استان علی الخصوص اعضای محترم اتاق اصفهان به جنابعالی، مدیران و کارکنان آن مجموعه صمیمانه تبریک عرض نموده و از درگاه ایزد منان تداوم توفیقات حضرتعالی و کلیه همکارانتان را مسئلت دارم». 

به گزارش موج؛ در بیست و چهارمین آئین روز ملی صادرات که با حضور معاون اول رئیس جمهور، وزیر صنعت، معدن و تجارت، معاونان ایشان و مسئولان ارشد اجرایی کشوردر اتاق ایران برگزار شد، شرکت صنایع شیرپگاه اصفهان و گلپایگان و شرکت نفت سپاهان عنوان صادرکننده ممتاز کشوری و شرکت تولیدی ظریف مصور، مجتمع تولیدی فولاد سپید فراب کویر، شرکت گلتاش، نگین عسل هرند و شرکت ورق خودرو چهارمحال بختیاری عنوان صادرکننده نمونه کشوری را کسب نموده و شرکت ذوب آهن اصفهان نیز برنده مدال افتخار صادرات کشور شد.

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها