موج
کدخبر : ۳۶۱۶۹۶ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-361696

معاون فنی و شبکه ایستگاه های هواشناسی هرمزگان، گفت: طی این مدت دریا در ساعات بعد از ظهر کمی مواج خواهد شد و ضمن تاکید بر رعایت احتیاط برای شناورهای سبک، شرایط جهت تردد سایر شناورها مساعد پیش بینی می شود.

به گزارش خبرگزاری موج هرمزگان، کیانوش عارفی معاون فنی و شبکه ایستگاه های هواشناسی هرمزگان، گفت: طی امروز سه شنبه، بیست و سوم دی ماه، جوی آرام و پایدار برروی استان حاکم خواهد بود.

وی افزود: از روز چهارشنبه 24 دی تا اوایل هفته آینده وزش بادهای غربی پدیده غالب مناطق دریایی استان خواهد بود و بیشتر طی ساعات بعد از ظهر پیش بینی می شود.

عارفی در بخش دیگری از سخنان خود اذعان داشت: طی این مدت دریا در ساعات بعد از ظهر کمی مواج خواهد شد و ضمن تاکید بر رعایت احتیاط برای شناورهای سبک، شرایط جهت تردد دریایی  سایر شناورها مساعد پیش بینی می شود. 

وی خاطرنشان کرد: از نظر دمایی نیز همچنان تحت تاثیر سامانه پرفشار سرد شمالی، ماندگاری هوای سرد با نوسانات دمایی 1 تا 3 درجه سلسیوس تا اوایل هفته آینده در استان پیش بینی می شود و توصیه می شود کماکان تمهیدات لازم در راستای کاهش آسیب سرما به محصولات کشاورزی، در مزارع و باغات به کار گرفته شود.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها