موج
کدخبر : ۳۶۱۶۶۵ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-361665

موج گزارش می ‌دهد؛

با ورود دادستان عمومی و انقلاب خرم‌آباد؛ رفع مشکل تنظیف، بهسازی آسفالت و دفع آب‌های سطحی میدان میوه و تره‌بار جنوب شهر خرم‌آباد در دستور کار قرار گرفت.

به گزارش خبرگزاری موج لرستان، داریوش شاهون‌وند دادستان خرم‌آباد با ورود به موضوع رفع مشکلات میدان تره‌بار ماسور، خواستار رفع موانع و چالش‌های موجود شد.

بر اساس این گزارش، متاسفانه میدان میوه و تره‌بار خرم‌آباد که در جنوب شهر و منطقه ماسور واقع شده، سالها است که از مشکلات عدیده‌ای همچون عدم تنظیف فضای داخلی، عدم آسفالت معابر داخلی و تجمیع آب‌های سطحی به‌ویژه در زمان بارش باران، رنج می‌برد تا آنجا که همواره گلایه عموم مراجعین و صد البته غرفه‌داران این مجموعه را به همراه داشته و دارد.

از سوی دیگر، عدم پرداخت حق انشعاب آب توسط غرفه‌داران مستقر در میدان میوه و تره‌بار خرم‌آباد نیز از جمله عواملی است که موجب شده تا روند خدمت‌رسانی شرکت آب و فاضلاب به این قشر را با اختلال مواجه کند. موضوعی که باید مورد پذیرش غرفه‌داران قرار گیرد تا شرکت متولی بتواند در کوتاه‌ترین زمان ممکن، انشعابات قانونی را برقرار، و مشکل دفع آب‌های سطحی مجموعه را مرتفع نماید.

در همین رابطه، دادستان عمومی و انقلاب خرم‌آباد در راستای حفظ و نظارت بر حقوق عامه مردم، با ورود به این موضوعات، از شهرداری مرکز استان و شرکت آب و فاضلاب لرستان خواست تا نسبت به رفع مشکلات موجود اقدام عاجل به عمل آورند.

اما این پایان کار نبود، چرا که ساعاتی پس از ورود و هشدار دادستان مرکز استان، دستگاه‌های متولی دست بکار شدند تا بخشی از مشکلات موجود مرتفع شود.

میدان میوه و تره‌بار ماسور خرم‌آباد

*شهرداری خرم‌آباد دست به‌کار شد

شهرداری خرم‌آباد، بلافاصله وارد عمل شد، که با اقدامات صورت گرفته، بخشی از آسفالت میدان میوه و تره‌بار ماسور بهسازی، و زباله‌های موجود جمع‌آوری شد.

میدان میوه و تره‌بار ماسور خرم‌آباد

*شرکت آب و فاضلاب لرستان وارد عمل شد

شرکت آب و فاضلاب لرستان نیز در اقدامی فوری، مشکل شکستگی بخشی از لوله‌های آب مجموعه میدان میوه و تره‌بار ماسور خرم‌آباد را عملیاتی و اجرایی کرد که این مهم همچنان ادامه دارد.

میدان میوه و تره‌بار ماسور خرم‌آباد

غرفه‌داران، عوارض و حق انشعاب خود را پرداخت کنند

این در حالی است که غرفه‌داران مستقر در میدان میوه و تره‌بار ماسور خرم‌آباد نیز باید در مسیر رفع مشکلات این مجموعه وارد عمل شده، و با پرداخت عوارضات و حق انشعاب آب، مجموعه شهرداری و شرکت آب و فاضلاب را همراهی کنند تا عملیات تنظیف و بهسازی و عملیات اجرایی انتقال آب‌های سطحی و فاضلاب میدان تره‌بار ماسور به سرعت انجام شود.

گفتنی است، 18 دیماه 99، داریوش شاهون‌وند دادستان عمومی و انقلاب خرم‌آباد، از شهرداری و شرکت آب و فاضلاب مرکز استان خواست تا نسبت به رفع مشکلات میدان میوه و تره‌بار خرم‌آباد، اقدام عاجل به عمل آورند که در این راستا، رفع مشکل تنظیف، بهسازی آسفالت و دفع آب‌های سطحی این میدان در دستور کار دستگاه‌های متولی قرار گرفت.

خبرنگار:
آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها