موج
کدخبر : ۳۶۱۲۴۷ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-361247

معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار کردستان از اختصاص یک میلیارد و 800 میلیون تومان یارانه جهت خرید میوه شب عید کردستانی ها خبر داد.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری موج کردستان، خالد جعفری  صبح امروز شنبه در بیست و چهارمین جلسه کارگروه تنظیم بازار استان کردستان اظهار داشت : خرید میوه شب عید توسط دولت باعث کوتاه شدن دست محتکران خواهد شد به همین دلیل هر سال یکی از برنامه‌های ما تامین این میوه با یارانه دولتی است.

معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار کردستان گفت: 18 میلیارد ریال یارانه به عرضه میوه شب عید طی سال جاری  در استان اختصاص پیدا کرده است.

وی با اعلام اینکه 18 میلیارد ریال برای یارانه میوه شب عید کردستان امسال به استان اختصاص داده شده است، افزود: کردستان همواره در خرید میوه شب عید  جزو استان‌های موفق کشور بوده و انتظار می‌رود امسال نیز در این رابطه به طور مطلوب و رضایت بخش عمل شود.

معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار کردستان اضافه کرد: منابع موردنیاز خرید میوه شب عید از سه محل شامل بانک‌های ملی و تجارت و صندوق حمایت از توسعه کشاورزی تامین می شود.

جعفری یادآور شد: باید تمام تلاش خود را در راستای اثرگذاری را برروی بازار شب عید بکارگیریم تا مردم با قیمت مناسب بتوانند میوه این ایام را تهیه کنند.

وی در خصوص دستورکار دیگر جلسه که به تامین تخم مرغ اختصاص داشت، گفت: بیش از 75 درصد تخم مرغ در هشت استان کشور و  25 درصد آن هم در 23 استان کشور از  جمله کردستان تولید می شود.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها