موج
کدخبر : ۳۶۰۹۷۶ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-360976

مدیرعامل سازمان میادین شهرداری اصفهان:

مدیرعامل سازمان میادین شهرداری اصفهان گفت: یکی از مهمترین مبنای تشکیل بازارهای روز کوثر حمایت از اقتصاد خانواده ها است که بتواند با کالاهای تنظیم بازار به معیشت شهروندان کمک کند.

به گزارش خبرگزاری موج اصفهان، محمد مجیری اظهار داشت: شاید مهمترین تفاوت و موفقیت بازارهای روز کوثر در مقایسه با سایر فروشگاه های عرضه کالا و اقبال مردمی و اعتماد به خرید باشد.

وی ادامه داد: شهروندان استقبال خوبی از خرید در بازارهای روز کوثر می کنند زیرا کالاهای مختلف را در سطح شهر قیمت گیری و مقایسه و سپس به بازارهای روز مراجعه می کنند.

این مقام مسئول با اشاره به اینکه بهره برداران بازارهای روز کوثر با کمترین سود ممکن خدمات ارائه می کنند، افزود: خرید از بازارهای روز کوثر به نفع مصرف کننده نهایی است، زیرا قیمت های ارائه شده با درصد کم سود و با شرط کیفیت محصول عرضه می شود.

مدیرعامل سازمان میادین میوه و تره بار و ساماندهی مشاغل شهری شهرداری اصفهان گفت: قطعا رضایت از خرید به خصوص در مواقع بحرانی و کمبود برخی از کالاهای مورد نیاز یکی از اهدافی است که بازارهای روز کوثر دنبال می کند تا مردم با خیال آسوده و آرامش بیشتری اقلام مورد نیاز خود را تامین کنند.

قیمت بازارهای روز کوثر توسط ناظران مستقر کنترل و نظارت می شود

مجیری گفت: بازارهای روز کوثر زیر نظر شهرداری همواره سعی بر عرضه کالاهای با کیفیت و مناسب کرده و روزانه قیمت گذاری کالاها با نظارت ناظران و بازرسان کنترل می شود.

این مقام مسئول اظهار کرد: بازارهای روز کوثر با هدف شهروند مداری و مبتنی بر تامین مایحتاج و ارائه کالاهای مورد نیاز شهروندان در تمام ایام سال همواره سعی بر این داشته است که در سخت ترین شرایط اقتصادی و کمبودها بتواند بدون هیچ کم و کاستی کالاهای مورد نیاز را با قیمت های مناسب و کیفیت بالا به شهروندان عرضه کند.

مدیرعامل سازمان میادین میوه و تره بار و ساماندهی مشاغل شهری شهرداری اصفهان گفت: یکی دیگر از تفاوت های بازارهای روز کوثر نسبت به سایر فروشگاه های عرضه کالا، نظارت روزانه توسط ناظران بهداشتی و دام پزشکی به صورت ثابت و سیار از مواد پروتئینی و غذایی در بازارها است.

وی با اشاره به اینکه مردم هر سوال و یا اشکالی در عرضه محصولات وجود داشته باشد، می توانند مستقیما با ناظرین مستقر در هر بازار مطرح کنند، افزود: قیمت های به روز توسط بازرسان کنترل و نظارت می شود.

مجیری اضافه کرد: چنانچه تخلفی در یکی از بازارها مبنی بر افزایش قیمت کالا که مایحتاج مردم باشد، دیده شود توسط ناظران پیگیری و با بهره بردار مربوطه برخورد می شود.

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها