موج
کدخبر : ۳۶۰۷۳۴ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-360734

امام جمعه میناب با اشاره به این‌که انتقادپذیری مسئولان می‌تواند یک نقطه قوت برای آنان باشد، اظهار داشت: خبرنگاری که مشکلات شهر یا جامعه‌ای را انعکاس می‌دهد به دنبال رفع مشکل است و پذیرش نقد نیاز به تمرین بیشتری دارد.

به گزارش خبرگزاری موج هرمزگان، حجت‌الاسلام‌والمسلمین محسن ابراهیمی در نشست صمیمی با اصحاب رسانه شهرستان میناب با بیان به این‌که کار اصحاب رسانه بسیار ارزنده است، عنوان کرد: اصحاب رسانه نقش بسیار مهمی در حوزه فرهنگ دارند و یکی از اهداف ما ایجاد تحول فرهنگی در منطقه است.

وی با اشاره به اینکه همه اقشار حوزه فرهنگ و هنر باید کمک کنند تا تحولات لازم ایجاد شود، اظهار داشت: اصحاب رسانه در این زمینه نقش بسیار مهم و اساسی دارند.

امام‌جمعه میناب ادامه داد: طبیعی که در حوزه فرهنگی خلع‌هایی وجود داشته باشد اما با توجه به گام دوم انقلاب باید اقداماتی در زمینه فرهنگی انجام گیرد.

حجت‌الاسلام‌والمسلمین ابراهیمی با اشاره به این‌که انتقادپذیری مسئولان می‌تواند یک نقطه قوت برای آنان باشد، اظهار داشت: نقدهای که خبرنگاران در رابطه با عملکرد مسئولان مطرح می‌کنند یک هدیه برادرانه است و به گفته امام صادق (ع) بهترین برادران من کسانی هستند که عیب‌های خودم را به من هدیه دهد.

امام‌جمعه میناب افزود: خبرنگاری که مشکلات شهر یا جامعه‌ای را انعکاس می‌دهد به دنبال رفع مشکل است و پذیرش نقد نیاز به تمرین بیشتری دارد.

وی با اشاره به اینکه برخی از نقدهای که مطرح می‌شود وارد است یا وارد نیست گفت: قرار نیست همه نقدهای که مطرح می‌شود وارد باشد و اگر هم نقدی وارد باشد باید به دنبال رفع آن باشد.

حجت‌الاسلام‌والمسلمین ابراهیمی در پایان اظهار داشت: صرف اینکه فقط به دنبال عنوان مطالب در تریبون نماز جمعه نیستم که فقط مطرح شود بلکه بیشتر باید به دنبال نتیجه گرفتن باشیم.

وی با اشاره به اینکه یکی از دغدغه‌های اصلی ما مطالعه شهر میناب است که باید انجام شود گفت: بنا داریم کارگروه‌های متعددی در زیرشاخه شورای فرهنگ عمومی شهرستان در ابعاد مختلف ایجاد کنیم و از فرماندار میناب خواستم تا سند توسعه هفتم شهرستان را تهیه کند.

خبرنگار:
آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها