موج
کدخبر : ۳۶۰۶۹۴ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-360694

دبیر هیات فوتبال همدان مطرح کرد:

دبیر هیات فوتبال همدان با اشاره به اینکه برگزاری دیدار دوستانه بدون مجوز ممنوع است، گفت: هیات فوتبال و دستگاه ورزش استان همدان مسئول بی‌توجهی باشگاه‌ها در مقابل قوانین نیست و در صورت هرگونه تخلف برخورد قاطع خواهد شد.

 

به گزارش خبرگزاری موج همدان، مهدی بوجاریان،  دبیر هیات فوتبال همدان با اشاره به اینکه  هیات فوتبال و دستگاه ورزش استان همدان مسئول بی‌توجهی باشگاه‌ها در مقابل قوانین نیست و در صورت هرگونه تخلف برخورد قاطع خواهد شد گفت:

وی افزود: دیدارهای دوستانه نیز همانند بازی‌های رسمی نیاز به مجوز رسمی دارد و عواقب سهل انگاری برعهده مدیرعامل و مدیر تیم خواهد بود.

وی بیان کرد: از سرپرست مجموعه‌های ورزشی نیز خواسته‌ایم تا هیچ مسابقه و تمرین بدون حضور مدیر و مربیان تیم برگزار نشود.

بوجاریان خاطرنشان کرد: تمامی ورزشکاران و مربیان نیز ملزم به داشتن کارت بیمه ورزشی هستند و باید از حضور بازیکن مهمان حتی در تمرین خودداری شود.

دبیر هیات فوتبال همدان افزود: در طول مسابقات و تمرین هرگونه حادثه که براثر برخورد، درگیری و نزاع بین بازیکنان ۲ تیم صورت بگیرد، مدیرعامل و مدیریت باشگاه باید پاسخگو باشند.

وی خاطرنشان کرد: هیات فوتبال و دستگاه ورزش استان همدان مسئول بی‌توجهی باشگاه‌ها در مقابل قوانین نیست و در صورت هرگونه تخلف برخورد قاطع خواهد شد.

در جریان بازی دوستانه تیم‌های رده سنی پایه پاس و اکباتان همدان، بین بازیکنان درگیری ایجاد شد و همین مساله واکنش‌هایی را به دنبال داشت.

بنا بر اعلام هیات فوتبال همدان، تا اطلاع ثانوی تمرین تیم‌های فوتبال پاس و اکباتان در رده‌های سنی پایه به علت اخلال، بی‌نظمی و درگیری در حین انجام مسابقات دوستانه چند روز گذشته تعطیل خواهد بود.

براساس این گزارش، درگیری این ۲ تیم منجر به بدآموزی دربین نوجوانان و جوانان و رعایت نکردن اخلاق و خدشه دار شدن جایگاه فوتبال همدان شده و براین اساس هرگونه فعالیت ۲ تیم ممنوع است.

دیدار این ۲ تیم به دلیل درگیری بازیکنان نیمه کاره پایان یافت.

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها