موج
کدخبر : ۳۶۰۶۷۴ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-360674

سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی اصفهان خبر داد:

سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی اصفهان از شناسایی 181 ابتلای جدید به ویروس کرونا طی 24 ساعت گذشته در اصفهان خبر داد.

آرش نجیمی در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری موج اصفهان، گفت: در شبانه روز گذشته یک هزار و 312 نفر مشکوک به ویروس کرونا برای انجام تست به مراکز درمانی مراجعه کردند که تست 181 نفر آنها مثبت به ویروس کرونا بوده است.

وی بیان داشت: از این تعداد بیمار جدید کرونایی شناسایی شده 78 نفر با علائم بالینی در مراکز درمانی تحت پوشش دانشگاه علوم پزشکی اصفهان در بیمارستان های تحت پوشش دانشگاه علوم پزشکی اصفهان بستری شدند.

نجیمی گفت: همچنین در این بازه زمانی تعداد 55 بیمار مبتلا به کرونا با بهبودی کامل از بیمارستان ها ترخیص شدند و لازم است تا دوران قرنطینه را در منزل سپری کنند.

وی در ارتباط با آمار مرگ و میر کرونا افزود: متاسفانه طی شبانه روز گذشته تعداد 9 بیمار مشکوک به کرونا جان خود را از دست دادند که تاکنون تست 6 نفر از این بیماران فوت شده مثبت قطعی به ویروس کرونا بوده است.

سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی اصفهان در خصوص آمار مبتلایان کرونا در استان توضیح داد: در حال حاضر 460 مبتلا به کرونا در مراکز درمانی استان اصفهان به جز کاشان و آران و بیدگل بستری هستند که متاسفانه از این تعداد 104 بیمار بدحال و در بخش مراقبت‌های ویژه  و آی سیو ها تحت مراقبت و نگهداری هستند.

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها