موج
کدخبر : ۳۶۰۵۵۴ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-360554

معاون شهرداری قم گفت: ایستگاه‌های اتوبوس‌های سطح شهر در دو ماه آینده ساماندهی می‌شود.

به گزارش خبرگزاری موج قم، عباس ذاکریان با بیان اهمیت و نقش ناوگان اتوبوسرانی در مدیریت ترافیک شهر قم، اظهار داشت: ساماندهی ناوگان اتوبوسرانی به‌عنوان تنها سیستم حمل‌ونقل عمومی شهر قم یکی از اولویت‌های شهرداری قم است.

معاون حمل‌ونقل و ترافیک شهرداری قم سهم ۸ درصدی ناوگان اتوبوسرانی در سفرهای درون‌شهری را موردتوجه قرارداد و افزود: سهم خودروهای شخصی در سفرهای درون‌شهری و مسافت‌های زیر ۴ کیلومتر یکی از مهم‌ترین عوامل افزایش ترافیک در شهر است.

ذاکریان ادامه داد: با توجه به اهمیت ناوگان اتوبوسرانی در مدیریت سفرهای درون‌شهری نوسازی و اورهال شدن اتوبوس‌ها و اصلاح خطوط اتوبوسرانی در دستور کار قرار گرفت.

وی از ساماندهی ایستگاه‌های اتوبوس نیز خبر داد و خاطرنشان کرد: ساماندهی ایستگاه‌های  اتوبوس نیز در دستور کار قرارگرفته و تا دو ماه آینده عملیات اجرایی آن آغاز می‌شود.

معاون حمل‌ونقل و ترافیک شهرداری قم مرحله بعدی در کارآمد شدن ناوگان اتوبوسرانی شهر قم را هوشمندسازی ناوگان اتوبوسرانی عنوان کرد و گفت: با نصب سیستم کنترل هوشمند در اتوبوس‌ها و تابلوهای هوشمند در ایستگاه‌های اتوبوس نظم سرفاصله‌های حرکت اتوبوس‌ها مدیریت می‌شود.

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها