موج
کدخبر : ۳۶۰۵۰۲ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-360502

مدیرکل ثبت اسناد و املاک استان اصفهان:

مدیرکل ثبت اسناد و املاک استان اصفهان گفت: برای صدور اسناد مالکیت برای موقوفات استان اصفهان ضروری است که به صورت جهادی عمل کنیم.

به گزارش خبرگزاری موج اصفهان، علی بهبهانی در جلسه مشترک با مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان اصفهان ضمن تسلیت سالروز شهادت شهید سلیمانی با بیان اینکه امیدواریم بتوانیم ادامه دهنده راه شهدا باشیم، گفت: در این زمینه در تثبیت موقوفات امیدواریم راه درست را برویم و بتوانیم موفقیت خوبی را به دست آوریم.

وی با بیان اینکه باید همه کم و کاستی‌ها در روند صدور اسناد مالکیت برای موقوفات شناسایی و به شدت مورد رسیدگی قرار گیرد، بیان داشت: باید همه انتقادات و پیشنهادات مطرح شود تا بتوان عملکرد بهتری را داشته باشیم..

مدیرکل ثبت اسناد و املاک استان اصفهان با بیان اینکه ایران سال 99 با ایران سال 59 خیلی متفاوت است، اضافه کرد: الان تمام مناطق استراتژیک اسرائیل در تیررس موشک‌های حزب الله و سوریه است و در عربستان همه نقاط در تیررس موشک‌های یمن است و در آمریکا نیز اتفاقاتی را داریم که آتش زیر خاکستر است و در زمان مناسب رونمایی خواهد شد که همه این توانایی‌ها از برکات خون حاج قاسم است.

بهبهانی با بیان اینکه طی سه ماه گذشته عملکرد بسیاری خوبی را در این زمینه در استان اصفهان داشته‌ایم، گفت: اما به این دلیل که عقب ماندگی ما از گذشته زیاد است می طلبد که با برنامه ریزی بهتری حرکت کنیم.

وی ادامه داد:در بخشی از موقوفات که قابل معرفی نیست باید تدبیر جدی داشته باشیم و هنوز در برخی از ادارات اوقاف شهرستانی علی رغم اینکه بخش دیگری با جدیت پیگیری می کنند برخی دیگر به این باور نرسیده‌اند که باید تکلیف موقوفات مشخص شود.

این مقام مسئول با بیان اینکه موقوفات بدون سند زیادی در استان اصفهان وجود دارد، اضافه کرد: باید ساز و کار جدی در این زمینه تعریف شود تا شاهد جهش خوبی در زمینه صدور اسناد برای موقوفات داشته باشیم.

مدیرکل ثبت اسناد و املاک استان اصفهان گفت: برای این امر بهتر است از نیروهای بازنشسته نیز استفاده کنیم تا در شناسایی پلاک‌های ناشناس از آنها استفاده کنیم، چرا که با ظرفیت نیروی انسانی موجود نمیتوان کار را به خوبی پیش برد.

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها