موج
کدخبر : ۳۶۰۴۵۴ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-360454

سرگرد احسان بهمنی مطرح کرد؛

سرپرست پلیس فتا استان هرمزگان از کشف یک فقره پرونده با موضوع برداشت غیرمجاز از حساب بانکی برای ارتقای بازی آنلاین خبر داد.

به گزارش خبرگزاری موج هرمزگان، سرگرد احسان بهمنی سرپرست پلیس فتا هرمزگان در تشریح این خبر اظهار داشت: با مراجعه یکی از شهروندان به پلیس فتا مبنی بر خالی شدن حساب بانکی و عدم دریافت پیامک های تراکنش بانکی، مراتب برای پیگیری در دستور کار پلیس فتا قرار گرفت.

این مسئول انتظامی بیان داشت: طی تحقیقات و بررسی های انجام شده مشخص شد طی ۴ روز  با  ۵۷ تراکنش بانکی، حساب کاربری متهم در کافه بازار افزایش اعتبار داشته است، بنابراین با هر بار شارژ حساب کاربری، از مبالغ واریزی برای پرداخت های درون برنامه ای بازی جعبه مرگ استفاده شده است، عاقبت شاکی پس از تلاش برای انتقال وجه به کارت بانکی همکارش متوجه این برداشت غیر مجاز می شود.

وی افزود: با اقدامات فنی و جمع آوری ادله دیجیتال، محرز گردید عملیات برداشت مبالغ از طریق شماره موبایل خود شاکی و توسط پسر وی انجام شده و پیامک های تراکنش بانکی توسط آن پاک شده است، بر همین اساس شاکی اقدام به ثبت رضایت کتبی و خواستار مختومه شدن جریان دادرسی شد و پرونده برای پایان مراحل قضایی به دادسرای عمومی و انقلاب شهرستان بندرعباس ارجاع گردید.

سرپرست پلیس فتا استان هرمزگان گفت: کاهش شادابی و تحرک در اجتماع و خانواده، همچنین کاهش امید به آینده باعث شده است تا نسل کم سن و سال سرزمین ما، بیش از حد نرمال به بازی های آنلاین خشونت آمیز و ابزارهای مجازی برای تسکین بخشی و خودفریبی تکیه نمایند، متأسفانه خانواده ها به علت مشغله ها و تنش های زیاد فکری برای رهایی از کلنجار با فرزندان، از حربه سرگرمی های مجازی استفاده می کنند و نظارتی هم توسط آنها صورت نمی گیرد.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها