موج
کدخبر : ۳۶۰۲۶۳ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-360263

مراسم تکریم و معارفه امام جمعه شهرستان بافق؛

معاون جذب و گزینش شورای سیاست گذاری ائمه جمعه کشور در آیین تکریم و معارفه ائمه جمعه سابق و جدید شهرستان بافق ضمن تسلیت ایام فاطمیه و سالگرد شهادت سردار رشید اسلام حاج قاسم سلیمانی گفت: مکتب سلیمانی مکتب قابل ارائه به تمام دنیا است، مکتبی که هنوز برای ما و نسل های آینده ناگفته ها دارد.

به گزارش خبرگزاری موج یزد، مراسم تکریم و معارفه امام جمعه جدید بافق با حضور استاندار یزد، معاون شورای سیاسیتگذاری ائمه جمعه کشور، نماینده مردم بافق در مجلس شورای اسلامی، فرمانده نیروی انتظامی استان، فرماندار بافق، مسئول نمایندگی شورای سیاست‌گذاری ائمه جمعه استان یزد، امام جمعه سابق و جدید بافق و مسئولان و روحانیون این شهرستان برگزار شد.‌

در این آیین از زحمات ۲۵ ساله حجت الاسلام و المسلیمن سید جواد سلیمانی تقدیر و حجت الاسلام و المسلمین رضا سعادت فر به عنوان امام جمعه جدید این شهرستان معرفی شد.

 

امام جمعه بافق محور وحدت و مردم داری بود

معاون جذب و گزینش شورای سیاست گذاری ائمه جمعه کشور در آیین تکریم و معارفه ائمه جمعه سابق و جدید شهرستان بافق ضمن تسلیت ایام فاطمیه و سالگرد شهادت سردار رشید اسلام حاج قاسم سلیمانی گفت: انصافا مکتب سلیمانی مکتب قابل ارائه به تمام دنیا است، مکتبی که هنوز برای ما و نسل های آینده ناگفته ها دارد.

حجت الاسلام والمسلمین رضوانی نسب، با اشاره به شاخص های مکتب حاج قاسم سلیمانی عنوان داشت: یک از شاخص ها حفظ نظام و دفاع از نظام است یکی از بزرگترین شاخص های این مکتب است.

وی افزود:حاج قاسم سلیمانی همیشه بحث امید، فرصت و پیروزی در تمام عرصه ها تولید می کرد و بر احسان و نیکی به پدرو مادر تاکید داشت.

رضوانی نسب اتصال به ولایت فقیه را یکی دیگر از شاخص های مکتب حاج قاسم سلیمانی بیان کرد و گفت: اتصال به ولایت فقیه عمود خیمه می باشد که وی در وصیت نامه خود برا این اصل تاکید می کند.

وی مسئله مسجد محوری را جز اولویت های شورای سیاستگزاری ائمه جمعه کشور عنوان کرد و گفت: مسجد محور جریانات سیاسی، اقتصادی، فرهنگی و اجتماعی است، مسجد یک سری وظایف مهم و بزرگی دارد و مسئول مسائل و برنامه های مسجد امام جمعه است.

معاون جذب و گزینش شورای سیاست گذاری ائمه جمعه کشور ضمن تقدیر و تشکر از خدمات 25 ساله حجت الاسلام و المسلمین حاج سید جواد سلیمانی گفت: ایشان در شهرستان بافق به عنوان محور وحدت، محور تبیین دفاع از نظام و انقلاب، محور مردم داری بودند و خالصانه زحمت کشیدند.

عباس رضوانی نسب در پایان این آیین با قرائت حکم صادره از سوی شورای سیاست گذاری ایمه جمعه کشور، ضمن قدردانی از زحمات حجت الاسلام سلیمانی، حجت الاسلام رضاسعادت فر را به عنوان امام جمعه جدید شهرستان بافق معرفی کرد.

 

اخلاق فرا جناحی حجت الاسلام سلیمانی عامل موفقیت ایشان بود

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان بافق؛ محمدرضا صباغیان، نماینده مردم بافق در مجلس شورای اسلامی در آیین تکریم و معارفه امام جمعه شهرستان بافق، ضمن تسلیت سالگرد شهادت سردار سلیمانی، عنوان کرد: اخلاق خوب و فرا جناحی حجت الاسلام حاج سید جواد سلیمانی عامل موفقیت ایشان در این سمت بود.

وی با بیان اینکه آمادگی همکاری با حجت الاسلام رضا سعادت فر امام جدید بافق را داریم، گفت: باید از فرصت خدمت به مردم استفاده کنیم چرا که در پیشگاه خداوند مسئول هستیم و باید پاسخگو باشیم.

صباغیان گفت: همه مسئولان شرح وظایفی دارند که خدمت به مردم و رضایت خداوند محوریت اصلی است و انتظار بحق مردم باید برآورده شود.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها