موج
کدخبر : ۳۶۰۲۳۸ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-360238

نوبخت:

رئیس سازمان برنامه و بودجه گفت: روند احداث قطعه دوم آزاد راه تهران شمال ۳۸ درصد پیشرفت فیزیکی دارد و تا پایان دولت دوازدهم به بهره برداری می رسد.

به گزارش خبرگزاری موج، محمد باقر نوبخت در بازدید از قطعه ۲ آزاد راه تهران شمال افزود: برای تکمیل منطقه ۲چیزی حدود ۱۲۰۰ میلیارد تومان سرمایه گذاری شده است و پیشرفت کا  نسبت به بازدید تیرماه از رشد خوبی برخوردار است.

وی ادامه داد: تونل البرز که بیش از ۶ کیلومتر طول آن است بزرگترین تونل منطقه آزاد راه تهران شمال است که ۵ کیلومتر راه را کوتاه می کند.

نوبخت تصریح کرد: قطعه اول ۶۰ کیلومتر مسیر تهران شمال را کاهش داده و مردم استقبال خوبی از آن داشتند.

بازدید نوبخت از قطعه 2 آزادراه تهران شمال

رئیس سازمان برنامه و بودجه اذعان داشت: بزرگترین تونل مسیر که هم اکنون بازدید کردیم در حال اتمام است و شرایط همکاری دولت و بنیاد بسیار خوب بوده و ایران شرایط موجب سرعت در کار اجرایی منطقه دو آزاد راه تهران شمال بوده است.

وی گفت: تا پایان امسال ۳۴۰۰ میلیارد تومان  برای تکمیل قطعه دوم سرمایه گذاری می شود تا بتوانیم پایان دولت دوازدهم شاهد بهره برداری آن باشیم.

نوبخت بیان داشت: امروز همزمان با سالگرد شهادت سردار سلیمانی از پروژه بازدید کردیم تا به دشمنان ایران اسلامی بگوییم راه سردار سلیمانی ادامه دارد و به کوری چشم دشمنان ایران اسلامی توسعه عمرانی در کشور رو به افزایش است.

بازدید نوبخت از قطعه 2 آزادراه تهران شمال

وی گفت: خوشحال هستیم این پیام را به دشمنان ایران اسلامی بدهیم علی‌رغم تحریم ها اما تمام پروژه های عمرانی ما در حال افزایش می باشد.

نوبخت تصریح کرد: راه حاج قاسم سلیمانی ادامه دارد  و راه سازندگی در کشور در هیچ شرایطی تعطیل نمی شود.

وی گفت: با بهره برداری قطعه دوم آزاد راه تهران شمال که تا پایان دولت دوازدهم انجام‌ می شود فقط ۴۷ کیلومتر باقی می ماند.

نوبخت اذعان داشت: برای قطعه دوم آزاد راه تهران شمال ۲هزار میلیارد تومان پیش بینی شده بود که تاکنون ۱۲۰۰ میلیارد تومان سرمایه گذاری شد اما با توجه به تورم مبلغ ۲ هزار میلیارد تومان به ۳ هزار و ۷۰۰ میلیارد تومان افزایش شود که با همکاری خوب دولت و بنیاد پروژه توقف نمی شود و فعالیت ادامه دارد.

نویسنده:
آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها