موج
کدخبر : ۳۵۹۹۶۵ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-359965

در راستای تسریع در حل مشکلات فعالان اقتصادی انجام شد؛

مرکز فوریت های شبانه روزی کسب و کار و سرمایه گذاری با هدف تسریع و تسهیل حل مشکلات فعالان اقتصادی تشکیل می شود.

به گزارش خبرگزاری موج اصفهان، درجلسه هم اندیشی مدیران اتاق بازرگانی اصفهان و سازمان صمت در خصوص پیگیری مصوبات سفر اخیر وزیر صنعت، معدن و تجارت به اصفهان در راستای کمک به رفع مشکلات فعالان اقتصادی استان در حوزه های تجارت بین الملل، معادن، صنایع و شهرک های صنعتی برگزار شد.

در ابتدای این جلسه، ضمن ابراز خرسندی از تعامل مطلوب و قابل تحسین استانداری، سازمان صمت و اتاق بازرگانی اصفهان در دوره نهم فعالیت اتاق، عنوان شد: نتایج این تعاملات مثبت، افزایش سطح رضایتمندی فعالان اقتصادی استان از اتاق بازرگانی و مجموعه صنعت، معدن و تجارت است.

همچنین تاکید شد تشکیل شوراها و ستادهای مختلف برای پیگیری امور فعالان اقتصادی گواهی برتلاش مسئولین دولتی و بخش خصوصی در این حوزه است.

همچنین در این جلسه فرایندهای مرکز فوریت های شبانه روزی کسب و کار و سرمایه گذاری در اصفهان تشریح و تاکید شد: هدف از تشکیل این مرکز تسریع و تسهیل رفع مشکلات فعالان اقتصادی با هماهنگی و همراهی دفاتر بهبود محیط کسب و کار دستگاه های اجرایی و اتاق بازرگانی اصفهان از طریق بررسی و پایش اطلاعات، صحت سنجی پرونده های حل شده و اعلام نتیجه همچنین ارجاع متناسب پرونده های حل نشده به میز اتاق در سازمان صمت، ستاد تسهیل، کمیته حمایت قضایی، میز اتاق در بانک مرکزی و وزرات صمت و سایر مجامع و شوراهای استانی  است. 

در این جلسه با تاکید بر اینکه عده کمی از فعالان اقتصادی از ابزارها و ظرفیت های موجود در استان برای رفع مشکلات خود مطلع هستند، بر آگاهسازی فعالان اقتصادی از پتانسیل های موجود در استانداری، سازمان صمت و اتاق بازرگانی تاکید شد.

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها