موج
کدخبر : ۳۵۹۹۱۵ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-359915

محمدرضا صفا:

اتاق بازرگانی بندرعباس با همت و پیگیری های رییس اتاق، دفتر نمایندگی خود را در شهرستان جاسک راه اندازی می کند.

به گزارش خبرگزاری موج هرمزگان، محمدرضا صفا ریاست اتاق بازرگانی در سفر به جاسک  و در نشست کارگروه توسعه صادرات غیرنفتی شهرستان جاسک، اظهار داشت: راه اندازی دفتر نمایندگی در جاسک از اهمیت ویژه ای برای اتاق برخوردار است و  ظرفیت هایی که در بعد تجاری در جاسک وجود دارد برای تجار حائز اهمیت است.

وی افزود: راه اندازی دفاتری مستقل و در خور شان فعال اقتصادی در شرق و غرب  استان از برنامه های اولویت دار اتاق بود که خوشبختانه با همکاری و حمایت مسوولان به تحقق پیوست و ما به زودی شاهد افتتاح دفتر نمایندگی اتاق بازرگانی در شرق استان خواهیم بود.

وی بیان داشت: مکران خطه ای باقدمتی باشکوه است که در سراسر مرز ساحلی خود با آب های آزاد بین المللی مجاورت دارد و دارای ظرفیت های کم نظیری در بحث توسعه و سرمایه گذاری است.

صفا ساحل این شهرستان را منطقه‌ای برای تبدیل شدن به کانون مهم سرمایه‌گذاری در ابعاد مختلف اقتصاد دریا محور قابل، هاب جستیک و ترانزیت منطقه‌ای عنوان کرد.

رییس اتاق بازرگانی بندرعباس بیان داشت: گسترش خدمات بازرگانی اتاق در نقاط مهم و کلیدی استان با جدیت دنبال می شود.

وی همچنین از همکاری صمیمانه مسوولان به ویژه فرماندار جاسک قدردانی نمود و اظهار امیدواری کرد که بازرگانان این منطقه بتوانند ارتباط بسیار خوب و دوسویه ای با اتاق بازرگانی برقرار نمایند.

همچنین در ادامه سفر رییس اتاق بازرگانی بندرعباس از ظرفیت تولیدی این شهرستان شامل کارخانه آب معدنی آریان قشم و شرکت پترو پالایش مکران بازدید به عمل آوردند.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها