موج
کدخبر : ۳۵۹۷۴۹ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-359749

معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی گفت: دو جریان اصلاح طلب و اصولگرا توان تحلیل مسائل و وقایع اجتماعی را ندارند.

به گزارش خبرگزاری موج هرمزگان، محمود صباحی زاده معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی واحد بندرعباس در نشست بصیرت شناسی انقلابی که به صورت مجازی برگزار شد عنوان کرد: در دهه بصیرت اساتید می توانند نقش کلیدی را ایفا کنند و ملت ایران با حضور آگاهانه در نهم دی ماه ۱۳۸۸ بیعت دوباره با آرمان های انقلاب و رهبری داشتند، نقشه ای که دشمن برای ملت ما کشیده بود را بهم زدند. 

وی با اشاره به اینکه هوشیاری و حضور ملت ما در نهم دی ماه باعث شد بتوانیم اندیشه های جدید را بعد از این حماسه ببینیم‌ گفت: لازم است برنامه های فاخر در دهه بصیرت اجرا شود و از ظرفیت اساتید در بحث های دانشی و معرفتی بهره برد. 

معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی واحد بندرعباس با اشاره به این که جشنواره حماسه تا حماسه در راستای شناسایی فعالان فضای مجازی برگزار شده است گفت: به دنبال آن هستیم شبکه سازی و کادر سازی در حوزه فضای مجازی داشته باشیم. 

وی افزود: ویژه برنامه ای به مناسبت نخستین سالگرد شهادت سردار شهید حاج قاسم سلیمانی با رعایت پروتکل های بهداشتی در این واحد دانشگاهی برگزار خواهد شد.

احسان کامرانی رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان هرمزگان در این نشست عنوان کرد: ۹ دی ماه روزی است که مردم ایران نشان دادند در تمام امور بصیرت لازم را در مقابل فتنه های که وجود دارد را دارند. 

فرزاد جهان بین معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی در این نشست عنوان کرد: در دی ماه با حوادث مختلفی روبه رو هستیم که از مهمترین آنها به حماسه نهم دی ماه و سیزدهم دی ماه سالروز شهادت سردار شهید حاج قاسم سلیمانی اشاره کرد. 

وی با اشاره به اینکه نهم دی ماه نیز از یوم الله ها محسوب می شود گفت: یکی از جاهای که در نهج البلاغه به عنوان یوم الله از آن یاد می شود جنگ بدر است جای که همه فکر می کردند سپاه اسلام در مقابل کفر شکست خواهد خورد ولی به لطف خداوند سپاه اسلام پیروز شد. 

معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی با بیان اینکه به نظر بنده این دو جریان توان تحلیل مسائل و وقایع اجتماعی را ندارند و اصلاح طلب و اصول گرا تحلیل درستی از مردم ندارند اظهار داشت: باطن مردمی باطنی دینی و انقلابی است. 

وی با بیان این که یکی از دلایل تشدید تحریم ها فتنه ۸۸ و اقدام خود سرانه سران فتنه بوده است گفت: بحث قانون گرایی و توجه به آن خیلی مهم است و اگر هیبت قانون شکسته شود سنگ روی سنگ بند نخواهد شد. 

وی در پایان با اشاره به اینکه مردم گله های هم دارند افزود: اما مردم ما به اصل نظام، انقلاب و رهبری وفادار اند.

خبرنگار:
آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها