موج
کدخبر : ۳۵۹۶۶۳ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-359663

امام جمعه سنندج:

امام جمعه سنندج از علما و روحانیون بعنوان الگوی عملی خدمت به مردم نام برد و گفت: مدیران و مسئولان خدمت به مردم را براساس قرآن سرلوحه کار خود قرار دهند.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری موج کردستان، ماموستا ملا فایق رستمی پیش از ظهر امروز  دوشنبه در مراسم تکریم و معارفه مدیر مرکز بزرگ اسلامی غرب کشور در سنندج اظهار کرد: سردار شهید سلیمانی نه تنها برای ایرانیان بلکه جهان اسلام خدمات بسیاری ارائه کرد تا امنیت در منطقه مستقر شود.

امام جمعه سنندج گفت: برای توسعه همه جانبه استان باید رفع دغدغه های معیشتی مردم اولویت کاری مدیران و مسئولان استان باشد.

وی افزود: از حسن انتخاب حجت الاسلام عسگری برای مدیریت مرکز بزرگ اسلامی غرب کشور تقدیر می‌کنیم و بدون شک به دلیل تعامل چندین ساله ایشان شاهد تقویت خدمات به جامعه روحانیت و طلاب اهل سنت منطقه خواهیم بود.

امام جمعه سنندج به نقش علما در هدایت افکار عمومی اشاره کرد و گفت: یکی از مهمترین شاخص‌های شایستگی مدیران دلسوزی و خدمت بی شائبه به مردم است و این مهم باید توسط همه مدیران و مسئولان مورد توجه قرار گیرد.

ماموستا رستمی خاطرنشان کرد: نور قرآن، علم، عدالت و سخاوت چهار برکتی هستند که در روز قیامت به داد مسلمانان و مؤمنان می‌آید.

وی افزود: تولید علم و انتقال مبانی علمی در بین اقشار مختلف مردم از جمله مواردی است که علما و مدیران در این مسیر نقشی ویژه بر عهده دارند.

امام جمعه سنندج در ادامه سخنان خود به مشکلات و دغدغه‌های معیشتی مردم اشاره کرد و گفت: بزرگان دینی الگوی عملی ما در خدمت به مردم هستند و علما و مسئولان باید با درایت و رعایت تمامی موازین در جامعه نقش آفرینی کنند.

ماموستا رستمی افزود: قرآن برنامه اصلی زندگی ماست و مسیر مدیریت درست را تبیین کرده است لذا مدیران و مسئولان استان باید خدمت به مردم را اولویت کاری خود قرار دهند.

وی اظهار کرد: طلاب و روحانیون منطقه انتظار حمایت ویژه از مسئولان مرکز بزرگ اسلامی غرب کشور را دارند و در دوران مدیریت جدید انتظارات بیشتر است.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها