موج
کدخبر : ۳۵۹۴۵۸ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-359458

فرمانده انتظامی استان کردستان خبر داد:

فرمانده انتظامی استان کردستان با بیان اینکه اعمال قانون در مورد بیش از 5 هزار راننده متخلف در ایام محدویت های کرونایی صورت گرفته، گفت: در همین ایام از ورود و خروج 13 هزار و 113 دستگاه خودروی غیر بومی به استان کردستان ممانعت بعمل آمده است.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری موج کردستان، سردار علی آزادی صبح امروز یکشنبه در گفت و گو با رسانه های استان در سنندج اظهار داشت: در مدت اعلام محدودیت های کرونایی، چهار هزار و 737 دستگاه جریمه 200 هزار تومانی، 543 دستگاه 500 هزار تومانی و 161 دستگاه نیز یک میلیون تومانی جریمه شدند.

فرمانده انتظامی استان کردستان گفت: در اجرای طرح محدودیت‌های کرونایی و ممنوعیت ترددها، پنج هزار و 441 خودروی متخلف و ناقض این طرح در مبادی ورودی و خروجی شهرهای استان از سوی ماموران پلیس راه و راهور جریمه شدند.

وی از همکاری و مشارکت بسیار خوب مردم در اجرای طرح محدودیت‌های کرونایی در نقاط مختلف کردستان قدردانی کرد و افزود: طی این مدت به بیش از 23 هزار و 946  راننده نیز تذکر شفاهی و ارشادی داده شد و از ورود یا خروج از محدوده 13 هزار و 113 دستگاه خودروی غیر بومی به شهرهای استان نیز جلوگیری بعمل آمد.

فرمانده انتظامی استان کردستان یادآور شد: از ابتدای اجرای طرح محدودیت‌های کرونایی تاکنون، تردد در محورهای استان 20 درصد کاهش یافته و انتظار می‌رود مردم و اصناف تا ریشه‌کنی ویروس کرونا پروتکل‌های بهداشتی را رعایت کنند.

فرمانده انتظامی کردستان گفت: همچنین در این مدت پلیس اماکن و ماموران انتظامی در شهرستان‌ها با گروه نظارت و بازرسی ستاد کرونا متشکل از فرمانداری‌ها، ادارات صنعت، معدن و تجارت و دانشگاه علوم پزشکی از اول تا 30 آذر به صورت مستمر از واحدهای صنفی بازدید کرده‌اند.

سردار آزادی اضافه کرد: در این مدت 12 هزار و 525 واحد صنفی استان به صورت مستمر بازدید شد که در نتیجه آن هفت هزار و 465 واحد از سوی گروه‌ها اخطار شفاهی دریافت کردند و 375 واحد نیز پلمب شد.

وی کاهش و قطع این ویروس منحوس را در گرو همکاری و مشارکت همه سازمان‌ها به خصوص مشارکت مردمی دانست و افزود: هدف فقط سلامت مردم است و نیروی انتظامی در راستای تامین سلامت و امنیت عمومی از هیچ تلاشی دریغ نمی‌کند.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها