موج
کدخبر : ۳۵۹۴۵۱ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-359451

سرپرست مخابرات اصفهان خبر داد:

سرپرست مخابرات منطقه اصفهان از اجرای فاز ۸ توسعه همراه اول در اصفهان خبر داد.

به گزارش خبرگزاری موج اصفهان،  ناصر مشایخی در نشست صمیمانه با مدیر جامع نگهداری مراکز موبایل همراه اول با اشاره به گام های اساسی برداشته شده در جهت رفع موانع توسعه فاز ۸ همراه اول در سطح استان گفت: با تلاش های شبانه روزی پرسنل مخابرات منطقه اصفهان اجرای این طرح با سرعت هر چه تمام‌تر در حال اجراست‌.

وی طرح تملک را گام اساسی در اجرای پروژه ها دانست و اظهار کرد: بحمدلله با رایزنی ها و هماهنگی های صورت گرفته در سطح استان،تا به حال به نتایج بسیار خوبی در این زمینه دست یافته ایم و این روند ادامه دار خواهد بود.

این مقام مسئول افزود: در شرایط کنونی و با توجه به افزایش استفاده مردم از پهنای باند همراه اول ،توسعه زیرساخت های ارتباطات سیار نقش مهمی در بالا رفتن سطح رضایتمندی مشترکین در سطح استان خواهد داشت.

مدیر جامع نگهداری مراکز موبایل همراه اول نیز با تشکر از اقدامات صورت گرفته بر تداوم این حرکت تاکید کرد و گفت: اعتقاد ما بر این است که پیگیری های صورت گرفته در سطح مناطق در راستای اجرای توسعه های همراه بسیار موثر تر خواهد بود.

سید علی حمزه آهی اظهار کرد: امروز استان اصفهان در زمینه اجرای طرح در سطح قابل قبولی قرار دارد که امیدواریم با همت والای تلاشگران مخابرات استان به زودی به هدف مطلوب خود در استان برسیم.

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها