موج
کدخبر : ۳۵۹۱۲۰ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-359120

با توجه به افت محسوس دما و در برابر خطر سرمازدگی ؛

مدیر کل مدیریت بحران استانداری هرمزگان گفت: تمهیدات لازم جهت محافظت از محصولات کشاورزی در برابر خطر سرمازدگی و همچنین تنظیمات دمایی و رطوبتی در گلخانه ها و مرغداری ها در دستور کار قرار گیرد.

به گزارش خبرگزاری موج هرمزگان، مهرداد حسن زاده مدیر کل مدیریت بحران استانداری هرمزگان اظهار داشت: از روز شنبه 6 دی ماه تا سه شنبه 9 دی ماه در استان شاهد کاهش محسوس دما بین 3 تا 8 درجه سلسیوس، وزش باد شمال شرقی همراه با وقوع و خیزش گرد و خاک همراه خواهیم بود.

وی اظهار داشت :با توجه به افت محسوس دما تمهیدات لازم جهت محافظت از محصولات کشاورزی در برابر خطر سرمازدگی و همچنین تنظیمات دمایی و رطوبتی در گلخانه ها و مرغداری ها در دستور کار قرار گیرد. 

مدیر کل مدیریت بحران استانداری هرمزگان در خصوص هشدار هواشناسی دریایی سطح نارنجی نیز اظهار داشت از روز جمعه 5 دی ماه تا یکشنبه 7 دی ماه وزش باد شدید و مواج شدن دریا موجب اختلال در تردد های دریایی خواهد شد و با توجه به نا مساعد بودن شرایط دریایی احتیاط های لازم پیرامون تردد شناور های سبک، فعالیت‌های صیادی و تفریحات آبی صورت پذیرد همچنین با توجه به اختلال در تردد های دریایی تمهیدات لازم در بنادر استان نیز اعمال شود. 

حسن زاده از عموم مردم استان و مسافران خواست تا در این زمینه، هشدارها را جدی بگیرند.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها