موج
کدخبر : ۳۵۸۹۱۹ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-358919

استاندار کرمانشاه:

هوشنگ بازوند در مراسم افتتاح کارخانه قوطی سازی زمزم کرمانشاه گفت: کارخانه قوطی سازی زمزم هم رویکرد درون‌زایی و هم برونگرایی دارد و دانش‌بنیان بودن نیز یکی دیگر از ویژگی‌های آن است.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری موج کرمانشاه، استاندار کرمانشاه در مراسم افتتاح کارخانه قوطی سازی زمزم کرمانشاه که با حضور رئیس بنیاد مستضعفان برگزار شد، از کارخانه قوطی سازی زمزم به‌عنوان نماد اقتصاد مقاومتی و جهش تولید یادکرد و ابراز داشت: کارخانه قوطی سازی زمزم کرمانشاه هدیه رهبر انقلاب به سینه ستبر ایران اسلامی و نماد جهش تولید و اقتصاد مقاومتی است.

بازوند با ابراز خرسندی از افتتاح این سرمایه‌گذاری بزرگ کارخانه قوطی سازی زمزم کرمانشاه برای کرمانشاه، گفت: کارخانه در شرایط دشوار اقتصادی که از یک‌سو درگیر تحریم‌های ناجوانمردانه و از سوی دیگر درگیر بحران کرونا هستیم به دست جونان توانمند ایرانی راه‌اندازی شد.

وی با تشکر از کمک‌های رئیس بنیاد مستضعفان به کرمانشاه در شرایط بیماری کرونا و بحران سیل، ادامه داد: نزدیک به 9 هزار واحد در مناطق زلزله‌زده کرمانشاه توسط کمیته امداد راه‌اندازی شد و این واحدها جزو اولین واحدهایی بود که در کمتر از یک سال‌تحویل شد و در حال حاضر راه افتادن کارخانه قوطی سازی زمزم کرمانشاه یک هدیه گران‌بها برای استان محسوب می‌شود.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها