موج
کدخبر : ۳۵۸۸۹۰ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-358890

در نشست مدیر عامل شرکت آبفا یزد با فرماندار بافق مطرح شد؛

مدیر عامل شرکت آبفا یزد احداث مجتمع آبرسانی به 20 روستای این شهرستان را از دیگر پروژه های در حال اجرا در بخش روستایی عنوان و اظهار داشت: در نظر داریم برای مقابله با کم آبی در پیک مصرف تابستان این مجتمع را در خرداد ماه سال آینده افتتاح کنیم.

به گزارش خبرگزاری موج یزد، اصغر ریاضتی مدیر عامل شرکت آبفای استان یزد در نشستی با فرماندار بافق دیدار و گفت و گو کرد.

ریاضتی در این نشست گزارشی از پروژه های در حال اجرای بخش شهری از جمله تصفیه خانه فاضلاب شهر بافق ، مخزن ده هزار متر مکعبی،آب شیرین کن تشریح کرد و گفت سعی داریم این پروژه ها  را در سال جاری به بهره برداری برسانیم.

وی گفت: آبرسانی به روستاهای قطروم و فاضلیه از پروژه های حائز اهمیت در بخش روستایی است که آماده بهره برداری می باشد.

مدیر عامل شرکت آبفا احداث مجتمع آبرسانی به 20 روستای این شهرستان را از دیگر پروژه های در حال اجرا در بخش روستایی عنوان و اظهار داشت: در نظر داریم برای مقابله با کم آبی در پیک مصرف تابستان این مجتمع را در خرداد ماه سال آینده افتتاح کنیم.

ریاضتی در ادامه با اشاره به اهمیت اجرای شبکه فاضلاب شهری عنوان کرد :  برای وارد کردن تصفیه خانه فاضلاب به مدار بهره برداری باید انشعابات فاضلاب نصب شود که در حال انجام است.

در ادامه ی این نشست فرماندار بافق ضمن تشکر از فعالیت های شرکت آبفا در راستای تامین آب و هم چنین اجرای پروژه های آب و فاضلاب بیان کرد: همکاری لازم را برای تسریع در اجرای پروژه های شرکت آبفا خواهد داشت.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها