موج
کدخبر : ۳۵۸۸۷۹ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-358879

رئیس دادگستری شهرستان میبد؛

رئیس دادگستری شهرستان میبد گفت: با تلاش مجموعه شورای حل اختلاف میبد و با رایزنی های متعدد یک کارخانه در میبد، با قیمتی بیش از 80 میلیارد به فروش رسید و از این جهت کمک قابل توجهی به سهامداران انجام شد.

به گزارش خبرگزاری موج یزد، علیرضا حسین بیگی رئیس دادگستری شهرستان میبد گفت: اختلافات مالی 320میلیارد ریالی اعضای هیئت مدیره یک شرکت بزرگ تولیدی با سهامداران این شرکت، با تلاش شعبه 4 شورای حل اختلاف میبد، با صلح و سازش و تراضی طرفین، حل و فصل شد.

حسین بیگی در این رابطه اظهار داشت: این پرونده که بیش از 20 جلسه در مدت 17 ماه در حوزه دادسرای این شهرستان در حال رسیدگی بود، با ارجاع بازپرس دادسرای شهرستان میبد به شورای حل اختلاف با صلح و سازش ختم گردید.

وی افزود: با تلاش مجموعه شورای حل اختلاف، و با رایزنی های متعدد یک کارخانه در میبد، با قیمتی بیش از 80 میلیارد از قیمت ارزیابی به فروش رسید و از این جهت کمک قابل توجهی به سهامداران گردید.

این مقام قضایی از واگذاری 60 درصدی سهامداران به خریداران جدید خبر داد و گفت: شکات پرونده نیز رضایت بی قید و شرط خود را در محل شورا اعلام و به انجام تعهدات خود در قبال سهامداران پرداختند.

وی شورای حل اختلاف را یک ظرفیت بی بدیل در حل و فصل دعاوی ذکر کرد و بیان داشت: رسیدگی پرونده دعاوی حقوقی در دادگستری، مشمول پرداخت هزینه های زیاد و صرف وقت می باشد، درحالیکه در صورت رضایت طرفین بر استفاده از ظرفیت شورای حل اختلاف، این نهاد سازشی، موضوع را با نهایت دقت و با هزینه های بسیار کمتر به سامان می رساند.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها