موج
کدخبر : ۳۵۸۶۷۹ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-358679

با اجرای طرح امنیت محله محور انجام شد؛

فرمانده انتظامی شهرستان اصفهان گفت: با اجرای طرح ضربتی امنیت محله محور 92 متهم در اصفهان دستگیر و 15 وسیله نقلیه مسروقه در این زمینه کشف شد.

به گزارش خبرگزاری موج اصفهان، سرهنگ حمیدرضا اکبری اظهار کرد: به منظور ارتقاء سطح امنیت عمومی، پیش بینی و پیشگیری از وقوع جرایم در اصفهان تعداد 45سارق، 22 فروشنده مواد مخدر ، 14 معتاد متجاهر و 11 نفر از محکومان غایب و فراری دستگیر شدند.

وی گفت: هدف از اجرای این طرح برخورد با فروشندگان موادمخدر، دستگیری سارقان، جمع آوری معتادان متجاهر، دستگیری محکومان غایب و فراری و متهمان تحت تعقیب است.

فرمانده انتظامی شهرستان اصفهان افزود: کشف 8 تیغه سلاح سرد، توقیف 21 دستگاه خودرو و 22 دستگاه موتورسیکلت متخلف و کشف 15 دستگاه وسیله نقلیه مسروقه و تحویل آنها به مالباختگان از دیگر نتایج موفق این طرح است.

این مقام انتظامی با بیان اینکه طرح های امنیت محله محور بنا به درخواست شهروندان و براساس نیاز و ضرورت در مناطق مختلف شهر اصفهان به اجرا گذاشته می شوند، گفت: اجرای طرح های مذکور علاوه بر رضایتمندی و خرسندی مردم باعث کاهش جرایم و ارتقای سطح امنیت در شهرستان شده که این روند همچنان در دستور کار فرماندهی انتظامی شهرستان اصفهان خواهد بود.

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها